MMORPG

MU Origin 2: Yeni Magic Gladiator Sınıfı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Güney Koreli geliştirici #Webzen ‘den popüler mobil #MMORPG olan #MUOrigin2 , oyuna yeni bir içerik zenginliği getiren bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme özellikleri arasında kılıç ve büyücülük arasındaki hibrit eşsiz ve güçlü yeni karakter sınıfı olan Magic Gladiator’un tanıtımı da var.

Bu kılavuzda, MU Origin 2’nin Magic Gladiator sınıfı, sahip olduğu beceri ve yetenekler, bunların kilidini nasıl açacağınız ve daha fazlası hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Magic Gladiator Tanıtımı

Daha önce değindiğimiz gibi, MU Origin 2’nin son sınıfı kılıç ve büyücülük becerilerini birleştiren yeni ve güçlü bir karakter türüdür. Magic Gladiatorler, oyunculara kılıç ve staff arasında seçim yapma olanağı sunar ve hem Kara Şövalye hem de Kara Sihirbaz ekipmanı dahil olmak üzere aynı anda iki silahı donatabilirler.

Silahlı savaştaki yetenekleri, yakın mahallelerde tonlarca hasar vermelerine yardımcı olur ve hangi silahın donatıldığına bağlı olarak 16’ya kadar beceri kullanabilirler. Bu, oyuncuların karakterlerini her savaştan önce optimize edebilecekleri ve karşı oldukları canavarlara veya rakiplere göre uyarlayabilecekleri anlamına geliyor.

Beceri ve silahlar

Magic Gladiators’ın sahip olduğu 16 beceri eşit olarak iki kategoriye ayrılır: kılıç ve staff . Staff seçerseniz, Lightning, Inferno, Earth Prison, Fantastic Light, Fire of Darkness, Hell Flame, Blast ve Gigantic Storm gibi büyülere erişebilirsiniz.

Bu arada kılıcı seçen oyuncular Power Slash, Twister Cut, Cross Sword, Flame Strike, Fire Blood, Ice Seal, Moonlight Slash ve Blood Storm’u kullanabilirler.

Kullanıcılar yeni sınıfı ilk kez seçtiklerinde, iki Gladyatör türü arasında seçim yapmalıdırlar: STR (güç) ve ENG (enerji) ve seçtikleri karakter karakter geliştiricilerinin ve eriştikleri silahların nasıl olacağını belirler.

Örneğin, iki tür Magic Gladiator Archangel silahı sunulacak (STR ve ENG) ve oyuncular eşya çekme noktalarına değişirken Gladyatörleriyle ilgili türü seçebilirler.

Kararsız olanlar için iyi haberler var. Başlangıçta seçtiğiniz Magic Gladiator tipine takılmayacaksınız, çünkü elmas kullanılarak değiştirilebilir.

Magic Gladiator sınıfına erişim

İlk olarak, iOS ve Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilen MU Origin 2’nin 3.1 güncellemesini yüklemeniz gerekir. Ekstra karakter sınıfına ek olarak, güncelleme özel lonca ve arena etkinlikleri, ek güçlendirmeler, bonus kostümler ve özelleştirmeler gibi çok daha fazlası dahil olmak üzere diğer birçok yeni özelliğe sahiptir.

Magic Gladiator sınıfına erişmek için karşılamanız gereken diğer gereksinim, daha önce 120 veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmış bir karakter yaratmış olmaktır. Tüm Magic Gladiatorleri seviye 20’den başlayacak.

Yeni sınıfı denemeye hazır mısınız? Bugün App Store‘a veya Google Play‘e gidin ve MU Origin 2’nin en son sürümünü ücretsiz indirin.

‎MU ORIGIN2
‎MU ORIGIN2
Geliştirici: WEBZEN INC.
Fiyat: Ücretsiz+
MU ORIGIN2
MU ORIGIN2
Geliştirici: Webzen Inc.
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberSkyrim

Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bu Hafta Sonu Torchlight 3’ün Yol Haritası Ortaya Çıkacak