Korku

Silent Hill Karakterleri Dead By Daylight’ı İşgal Ediyor

#silenthill

#BehaviorInteractive ’in asimetrik 4v1 hayatta kalma oyunu #DeadByDaylight birkaç yıl önce olumlu eleştirilere başladı ve o zamandan beri stüdyo Cadılar Bayramı, Left 4 Dead, Evil Dead ve Stranger Things gibi diğer serilerden bir dizi önemli DLC karakteri ekledi. Bu listeye katılan son serimiz, Konami’nin Silent Hill’idir.

Silent Hill 3’ün kahramanı Cheryl Mason, Dead By Daylight’ın yeni kurtulanı oldu. Kurbanlarınıza daha fazla işkence etmek istiyorsanız Cheryl, Silent Hill 2’nin burada Cellat olarak adlandırılan Piramit Kafası versiyonu tarafından avlanacak. Dead By Daylight ayrıca ilk Silent Hill oyununda ilk görülen Midwich İlköğretim Okulu adlı yeni bir harita alıyor.

Oyun yönetmeni Mathieu Cote, “Cidden, nasıl kesersen kes, Silent Hill şimdiye kadar yapılmış en önemli korku video oyunlarından biri. Video oyunları kültüründe önemlidir, bu yüzden Konami ile böyle ikonik, efsanevi bir lisans üzerinde çalışabilmeleri ve PSOne dönemi varlıklarını 2020’ye sadakatle getirmemize güvenmelerini sağlamak inanılmaz. Silent Hill’i geri getirmemize ve tüm bunları Silent Hill’i bile deneyimlememiş olabilecek oyunculara getirmemize izin verildi, bu inanılmaz derecede alçakgönüllü ve heyecan verici. ” ded

Dead By Daylight’ın Silent Hill içeriği artık herkese açık test sürümünde mevcut, böylece kendiniz deneyebilirsiniz. 16 Haziran’da PC ve konsollarda piyasaya sürüldüğünde herkes bu Silent Hill içeriğini kontrol edebilir. Bu, yepyeni bir Silent Hill oyunu değil, bu da hayranların PT’nin iptalinden beri dualarının konusu olan şey, ama maalesef başka bir oyunun küçük bir parçası.

Videoyu ayrıca buradan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Korku

Birisi Silent Hill web sitesini satın aldı, sanırım Konami'nin haberi yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir