Aksiyon

Scarlet Nexus PS5 İçin de Çıkacak

#BandaiNamco ‘nun yakında çıkması planlanan aksiyon #RPG ‘si #ScarletNexus, Microsoft’un son Xbox Inside canlı akışı sırasında görünmesine rağmen özel bir Xbox SX oyunu değil. Yayıncı anime aksiyon oyununun PC’de Steam, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox One üzerinden de başlatılacağını duyurdu.

Bununla birlikte, şu an itibariyle Scarlet Nexus’un resmi web sitesi yalnızca Xbox sistem ailesini amaçlanan lansman platformları olarak listeliyor. Ayrıca, henüz yayınlanma tarihi teyit edilmemiştir.

Scarlet Nexus, Diğerleri olarak adlandırılan mutasyona uğramış insansı saldırılarını engellemeye yardımcı olan güçlü psiko-kinesis yetenekleri ile donatılmış bir OSF üyesi Yuito Sumeragi olarak oynadığınız bir aksiyon-RPG’dir. Mob Psycho 100 ile çok sayıda tematik DNA paylaşan oyun, stüdyoda beğenilen Tales Of serisinin üyeleri, özellikle de 2008’in Vesperia Tales geliştiricileri tarafından ön plana çıkarılıyor.

Scarlet Nexus diğer platformlara çıkacakken, Bandai Namco, Microsoft’un Smart Delivery service’den yararlanacağını doğruladı. Bu, oyunu Xbox One’dan satın alırsanız, ek bir ücret ödemeden Xbox Series X sürümüne yükseltebileceğiniz anlamına gelir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

TiM: Gizli Tehlike Yazı Tabanlı Macera RPG

AksiyonHack & SlashRol Oyunu

Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash

Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?

AksiyonRehber

Hitman 3: Shortcuts (Kısayol) Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yakuza: Like a Dragon PC ve XBox SX İçin Yayınlanacak