Rol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla – Eivor İş Başında (Fragman)

Canlı yayınlanan Inside #Xbox akışı sırasında #AssassinsCreedValhalla ‘dan daha fazlasını gördük. Bir çok oyun hakkında yeni şeyler öğrendik. Bunlardan birisi de Assassin’s Creed Valhalla. Duyurusuyla birlikte oldukça ses getiren oyun elbette Xbox Series X için de yayınlanacak ve bu tanıtım için gösterilen fragman (aşağıda bulabilirsiniz) oldukça ilgi çekici. Eivor’u daha yakından görmek isteyenler için oldukça önemli bir paylaşım.

Yeni Assassin’s Creed Valhalla’yı büyük bir fragman ile ortaya çıkardıktan sonra Ubisoft, hayranlarını heyecanlandırdı ve elbette hayranlar daha fazlasını istedi. Viking’in bu yılki oyunun başlamasından önce İngiliz Adaları’na yaptığı gezinin daha fazlasını görmek isteyen hayranlardan biriyseniz, artık Eivor’u iş başında görebilirsiniz. Canlı yayınlanan Xbox  Inside sırasında, Ubisoft oyun için oyun fragmanını resmen yayınladı ve kesinlikle çarpıcı görünüyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberRol Oyunu

En İyi 3 Diablo 2 Modu

BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite 350 Milyon Kayıtlı Oyuncuya Erişti