Rol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla – Eivor İş Başında (Fragman)

Canlı yayınlanan Inside #Xbox akışı sırasında #AssassinsCreedValhalla ‘dan daha fazlasını gördük. Bir çok oyun hakkında yeni şeyler öğrendik. Bunlardan birisi de Assassin’s Creed Valhalla. Duyurusuyla birlikte oldukça ses getiren oyun elbette Xbox Series X için de yayınlanacak ve bu tanıtım için gösterilen fragman (aşağıda bulabilirsiniz) oldukça ilgi çekici. Eivor’u daha yakından görmek isteyenler için oldukça önemli bir paylaşım.

Yeni Assassin’s Creed Valhalla’yı büyük bir fragman ile ortaya çıkardıktan sonra Ubisoft, hayranlarını heyecanlandırdı ve elbette hayranlar daha fazlasını istedi. Viking’in bu yılki oyunun başlamasından önce İngiliz Adaları’na yaptığı gezinin daha fazlasını görmek isteyen hayranlardan biriyseniz, artık Eivor’u iş başında görebilirsiniz. Canlı yayınlanan Xbox  Inside sırasında, Ubisoft oyun için oyun fragmanını resmen yayınladı ve kesinlikle çarpıcı görünüyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite 350 Milyon Kayıtlı Oyuncuya Erişti