Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep – Bird Snare Nasıl Yapılır?

Stranded Deep’te oyuncunun yiyecek almasının birkaç yolu vardır. İster çiftçilik, yiyecek toplama veya avlanan hayvanlardan et pişirme yoluyla olsun, beslenmenin birçok yolu vardır. Bununla birlikte, oyunda yiyecek elde etmenin harika bir yolu, oyuncuya günlük yiyecek kaynağı sağlayacağı için bir kuş tuzağı kullanmaktır. Bununla birlikte, Bu rehberde, Bird Snare’in nasıl yapılacağını açıklayacağız.

Bird Snare (Kuş Tuzağı) Nasıl Yapılır?

Stranded Deep Bird Snare, nispeten düşük üretim maliyeti ile oldukça etkili bir hayvan tuzağıdır. Tuzak, oyun içi gün başına bir martı yakalayabilir, bu da ada maceralarınızda sizi haytta tutmak için et hasat edilebilir. Aşağıda, Stranded Deep’te bir Kuş Tuzağı ( Bird Snare yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi listeleyeceğiz.

  • 1 Kaya
  • 3 İp
  • 2 Çubuk

Kuş Tuzağından en iyi şekilde yararlanmak için, düşük işçilik maliyetleri ve büyük miktarda yiyecek tedarik olasılığı nedeniyle birkaç tuzak bırakmanızı öneririz. Tuzak kurulduktan sonra, başka bir şey yapmanıza gerek kalmaz, tuzağın işini yapmasını bekleyin. Bir gün içinde tekrar kontrol edin ve umarım sizi bekleyen bir martı bulacaksınız.

Bunu iki kat daha fazla yiyecek için balık tuzağı ile de birleştirebilirsiniz. Balık tuzağı ile ilgili bilgiyi bir sonraki rehberimizde bulabilirsiniz. Bütün rehberler için aşağıdaki listemize de göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Stranded Deep – Yakıt Bulma Ve Saklama