Haber

Beyond: Two Souls Steam Versiyonu Sızdırıldı

Sızan bir #Steam veritabanı, #QuanticDreams #BeyondTwoSouls ‘un yakında #Epic Games Store ‘s özel oluşunu sona erdirebileceğini ortaya koyuyor.

Yaklaşık bir yıl önce Quantic Dream, Sony PlayStation ‘a özel bir oyun ortaya çıkardı ve Epic Games Store aracılığıyla Heavy Rain ve Detroit: Become Human gibi isimleri PC’ye getirmeye başladı. Epic Games Store’u kullanmaktan kaçınan PC oyuncuları için ufukta iyi haberler olabilir.

Steam veritabanından yakın zamanda yapılan bir sızıntıya göre, Quantic Dream’s Beyond: Two Souls gelecekte bir noktada Steam’e katılıyor. Maalesef, bir çıkış tarihi veya başka bir detay yok.

Valve ve Quantic Dream şu anda veritabanına eklenen oyun hakkında resmi bir bilgi sunmadı, bu nedenle oyunun piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir ayrıntı gizemini koruyor. Ancak Beyond: Two Souls, ilk kez Epic Games Store’da PC için 2019 yılının Temmuz ayında piyasaya sürüldü.

Steam for Heavy Rain veya Detroit: Become Human için henüz yayınlanmadı. Ancak, bir yıl boyunca belirli bir platforma özel oyun oluşu bu oyunları geri tutan tek şeyse, önce Beyond: Two Souls’a bu platforma katılabilir. Detroit: Become Human muhtemelen aynı nedenlerle en azından Aralık ayına kadar konuyla ilgili herhangi bir haber vermeyecek.

Beyond: Two Souls şu anda PS3 ve PS4’te mevcut.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMoba

Gigantic: Rampage Edition Epic Games Store'da Ücretsiz Deneme Haftasına Başlıyor

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Series X’in Gücünü Göstermek İçin Küçük Bir Bilgi