Haber

Beyond: Two Souls Steam Versiyonu Sızdırıldı

Sızan bir #Steam veritabanı, #QuanticDreams #BeyondTwoSouls ‘un yakında #Epic Games Store ‘s özel oluşunu sona erdirebileceğini ortaya koyuyor.

Yaklaşık bir yıl önce Quantic Dream, Sony PlayStation ‘a özel bir oyun ortaya çıkardı ve Epic Games Store aracılığıyla Heavy Rain ve Detroit: Become Human gibi isimleri PC’ye getirmeye başladı. Epic Games Store’u kullanmaktan kaçınan PC oyuncuları için ufukta iyi haberler olabilir.

Steam veritabanından yakın zamanda yapılan bir sızıntıya göre, Quantic Dream’s Beyond: Two Souls gelecekte bir noktada Steam’e katılıyor. Maalesef, bir çıkış tarihi veya başka bir detay yok.

Valve ve Quantic Dream şu anda veritabanına eklenen oyun hakkında resmi bir bilgi sunmadı, bu nedenle oyunun piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir ayrıntı gizemini koruyor. Ancak Beyond: Two Souls, ilk kez Epic Games Store’da PC için 2019 yılının Temmuz ayında piyasaya sürüldü.

Steam for Heavy Rain veya Detroit: Become Human için henüz yayınlanmadı. Ancak, bir yıl boyunca belirli bir platforma özel oyun oluşu bu oyunları geri tutan tek şeyse, önce Beyond: Two Souls’a bu platforma katılabilir. Detroit: Become Human muhtemelen aynı nedenlerle en azından Aralık ayına kadar konuyla ilgili herhangi bir haber vermeyecek.

Beyond: Two Souls şu anda PS3 ve PS4’te mevcut.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Aksiyon

God of War, 14 Ocak 2022'de PC'ye geliyor

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Aksiyon

Halo Infinite PC Sistem Gereksinimleri

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Series X’in Gücünü Göstermek İçin Küçük Bir Bilgi