Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep, Clay (Kil) Nasıl Bulunur?

#survival #games #hayattakal

#StrandedDeep ‘te ilerledikçe, sonunda güçlü bir barınak oluşturmak isteyeceksiniz. Oyundaki en güçlü yapılar kilden yapılmış tuğlalardan inşa edilmiştir. Bununla birlikte, kilin bulunması her zaman kolay değildir ve toplamak için belirli bir araca ihtiyacınız olacaktır. Stranded Deep’de kilin nasıl elde edileceği ve bununla ne yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi sizlere iletiyoruz.

Stranded Deep’te Kil, soğanımsı kahverengi renkli kayalar olarak görünen Kil madenciliği ile bulunabilir. Bunlar en sık adalardaki sularda bulunur, ancak bazı oyuncular onları yer üstünde bulduğunu bildirmiştir.

Aslında kil elde etmek için, kazmak için bir kazma kullanmanız gerekir. Kil kayalarını kazmak için bir kazma kullanmak altı ayrı birim kil bırakacaktır.

Stranded Deep Kill Crafting

Kil birkaç farklı crafting tarifleri için kullanılır. Bununla birlikte inşa etmeniz gereken ilk şey, altı kil, üç çubuk ve iki ip gerektiren Fırın’dır. Kil ayrıca üç kil ve üç tahta gerektiren Tuğla İstasyonunu inşa etmek için kullanılır. Son olarak, kil, bir Jerry Can, iki lashing, dört çubuk, iki tahta ve çalışan bir ateş çukuru ile birlikte Fuel Still’i oluşturmak için gereken birkaç malzemeden biridir.

Fırın ve Tuğla İstasyonu inşa edildikten sonra, çok önemli iki öğe yapmak için kil kullanabilirsiniz: Tuğla ve Su Şişeleri. Tuğlalar iki birim kil gerektirir ve oyunun en kararlı yapılarını inşa etmek için kullanılabilir. Su Şişeleri, diğer taraftan, dört porsiyon su depolayabilir ve öncelikle etraftan su toplamak için kullanılır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de İnşaat Rehberi

Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

FortniteRehber

Fortnite Araba Lokasyonları ve Diğer Bilgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep’te Plank Station Nasıl Yapılır ve Kullanılır?