Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Rol Oyunu

Lord of the Rings: Gollum, İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı

#gollum #thelordoftherings #games

Lord of the Rings: Gollum’un açıklanmasından bu yana bir yıldan biraz uzun bir süre geçti ve bugün Gollum’un neye benzediğini açık şekilde görmek mümkün.

Bir Gamestar önizlemesinin parçası olarak yayınlanan ekran görüntüleri, oyuncu karakteri Gollum ile birlikte oyunun bazı ortamlarını gösterir. Oyun filmlerden ziyade Tolkien kitaplarına dayanıyor olsa da, Gollum Peter Jackson üçlemesinde görülen tasarıma benziyor.

Mekaniğin nasıl çalışacağı hakkında hala çok az bilgi olmasına rağmen, ekran görüntülerine bakılırsa, Mordor madenlerinde sinsi sinsi dolaşan Gollum oldukça fazla gizlilik gerektireceğine işarettir. Yüzüklerin Efendisi’nin bir öncüsü olarak, Gollum Frodo ile karşılaşmadan önce hikayenin bir parçasıydı, ancak bu oyunda tam olarak ne bulduğu bir gizem olarak şimdilik gizlidir. Ekran görüntülerindeki örümceklerin bolluğu Shelob ile karşılaşmaya işaret olabilir.

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen Lord of the Rings: Gollum gelecek yıl PC ve konsollarda piyasaya sürülecek. Ekran görüntülerine daha ayrıntılı bir göz atmak isterseniz, tüm galeriyi yukarıda bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Amazon’un MMORPG’si New World Hakkında Yeni Oynanış ve PvP Videosu Ortaya Çıktı