Rol Oyunu

Lord of the Rings: Gollum, İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı

#gollum #thelordoftherings #games

Lord of the Rings: Gollum’un açıklanmasından bu yana bir yıldan biraz uzun bir süre geçti ve bugün Gollum’un neye benzediğini açık şekilde görmek mümkün.

Bir Gamestar önizlemesinin parçası olarak yayınlanan ekran görüntüleri, oyuncu karakteri Gollum ile birlikte oyunun bazı ortamlarını gösterir. Oyun filmlerden ziyade Tolkien kitaplarına dayanıyor olsa da, Gollum Peter Jackson üçlemesinde görülen tasarıma benziyor.

Mekaniğin nasıl çalışacağı hakkında hala çok az bilgi olmasına rağmen, ekran görüntülerine bakılırsa, Mordor madenlerinde sinsi sinsi dolaşan Gollum oldukça fazla gizlilik gerektireceğine işarettir. Yüzüklerin Efendisi’nin bir öncüsü olarak, Gollum Frodo ile karşılaşmadan önce hikayenin bir parçasıydı, ancak bu oyunda tam olarak ne bulduğu bir gizem olarak şimdilik gizlidir. Ekran görüntülerindeki örümceklerin bolluğu Shelob ile karşılaşmaya işaret olabilir.

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen Lord of the Rings: Gollum gelecek yıl PC ve konsollarda piyasaya sürülecek. Ekran görüntülerine daha ayrıntılı bir göz atmak isterseniz, tüm galeriyi yukarıda bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber ve rehber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Açık DünyaRol Oyunu

Assassin's Creed Shadows'ın Haritası Valhalla'dan Küçük Mü?

Elden RingHaberRol Oyunu

Elden Ring 25 Milyon Sattı, Peki Kaç Para Kazandı?

HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Amazon’un MMORPG’si New World Hakkında Yeni Oynanış ve PvP Videosu Ortaya Çıktı