Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep, Tanning Rack Yapma ve Kullanma Rehberi

Son zamanlarda Stranded Deep oynuyorsanız, topladığınız tüm ham derilerinizle neler yapabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bir Tanning Rack yaparsanız, ham derilerinizi daha iyi araçlar yapmak için kullanılabilecek deri malzemelere dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, Stranded Deep’de Tanning Rack’ın nasıl yapılacağı ve kullanılacağı aşağıda açıklanmıştır.

Tanning Rack Nasıl Yapılır

Standed Deep’de bir Tanning Rack yapmak için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak.

4 ip ve 4 Çubuk

Envanterinizde bu iki öğeyi aldıktan sonra, Crafting menünüze gidin ve listenin alt kısmına, bir Tanning Rack oluşturma seçeneğini göreceksiniz. Oradan, Tanning Rack’ı adanızda istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz ve ham deriyi, deriye dönüştürebilirsiniz.

Ekstra iplere ihtiyacınız varsa, bir avize ağacı veya palmiye fidanı bulmanız ve bir aletle vurmanız gerekir. Bunu yaparsanız, kirpik yapımında kullanılabilecek lifli yapraklar düşer. Diğer yandan tahta çubuklar adanın etrafında bulunur.

Tanning Rack Nasıl Kullanılır

Stranded Deep’te bir Tanning Rack kullanmak için, Tanning Rack’a yakın durmanız ve elinizde bir miktar deri olması gerekir. Ardından crafting menünüzü açın, araçlara gidin ve bir deri parçası yapma seçeneğini göreceksiniz.

Burada Tanning Rack ile gerçekten etkileşime girmediğinizi, yani raftan herhangi bir menüye girmeyeceğinizi belirtmek önemlidir. Sadece ona yakın durursanız kullanabilirsiniz. Çok uzaktaysanız, deri üretmeye çalıştığınızda Tanning Rack’ın crafting menünüzde aktif olmadığını fark edeceksiniz.

Daha fazla ham deriye ihtiyacınız varsa, onları farklı hayvanları yüzerek elde edebilirsiniz. Örneğin, bir köpekbalığını öldürürseniz, 3-4 ham deri elde edersiniz, ancak daha küçük bir hayvanı öldürürseniz sadece 1-2 alabilirsiniz. Bir zıpkın, rafine mızrak ve rafine balta gibi daha iyi ürünler yapabilmeniz için ham derilerinizi deriye dönüştürmek isteyeceksiniz. Bu yeni araçlarla adada hayatta kalmak biraz daha kolay olacak.

[ctu_ultimate_oxi id=”6″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2’nin Dosya Boyutu Oldukça Büyük