Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2: Bannerlord Komplo ve Savaş Rehberi

Mount And Blade 2 Bannerlord’daki ana görev sırasında, sizi belirli bir yöne yönlendirmek isteyen birkaç etkili insanla tanışacaksınız. Arzagos veya Istiana ikisi arasından seçim yaptığınızda, diğer kişi daha sonra planlarınızı engellemeye çalışacaktır. Bu görevleri çevreleyen çok fazla karışıklık var, bu yüzden her birinde neler olduğu hakkında konuşalım.

Mount And Blade 2 Bannerlord komplo rehberi

Bu Mount And Blade 2 Bannerlord komplo görev kılavuzu, “Istiana’nın Planı” veya “Arzagos’un Komplosu” ana görevlerinin nasıl çalıştığını ve bunları tamamlamak için ne yapmanız gerektiğini anlatacak. Çoğunlukla ulusunuzun düşmanlarına ve kendi karar verdiğiniz kişiye karşı savaş ilan etmeniz gerekecek, ancak bundan biraz daha fazlası var.

Istiana’nın Planı veya Arzagos’un Komplo ana görevi nasıl tamamlanır?

Kendi krallığınızı kurduktan veya başka bir fraksiyona katıldıktan sonra, sonunda birinin size karşı plan yaptığını söyleyen bir bildirim alacaksınız. Şimdi görev günlüğünüze bakarsanız, ana görevde “Istiana’nın Planı” veya “Arzagos’un Komplosu” adlı bir görev görürsünüz. Bu görevlerden birisi, yerleşim yerlerinin üçte ikisinin krallığınızın / fraksiyonunuzun kontrolü altında olmasını gerektiren araziyi birleştirme çalışmalarınıza başladıktan kısa süre sonra size gelecektir.

“Istiana’nın Planı” ya da “Arzagos’un Komplosu” nu alıp almadığınız, hangi kişiye destek vermediğinize bağlıdır, ancak her kişi için aynı görev gibi görünmektedir. Başladığında, 1000/2000 olarak ayarlanmış olan komplonun ne kadar ilerlediğini gösteren bir çubuk göreceksiniz.

Bazen komployu durdurmaya çalışmak için bir görev istemi görürsünüz. Bu şu anda imkansız ve sonunda görevin başarısız olduğunu söyleyen başka bir bildirim alacaksınız. Bu komplo seviyesinin arttığını göstermenin oldukça hantal bir yolu gibi görünüyor. 1400/2000 civarında ulaşmadan bunu durdurmanın bir yolu yok gibi görünüyor, çünkü Istiana veya Arzagos’u öldürmeye çalışsanız bile, saldırılarınızdan herhangi bir hasar almayacaklar.

Düşmanlara karşı savaş ilan etmek

Sonunda, komplo çubuğu 1400’e kadar ilerleyince, muhtemelen en az bir ulusun krallığınıza savaş ilan edeceğini göreceksiniz. Ayrıca, yerleşim yerlerine ve insanlarına saldırarak, hatta kasabaları ele geçirerek düşmanlara savaş ilan edebilirsiniz.

Bu noktada, size savaş ilan eden düşman krallıklarını ortadan kaldırmanız ya da barış antlaşmaları imzalamanız istenecektir. Düşman gruplarıyla savaşmaya devam edin, kendi inançlarını ele geçirin ve liderlerini ele geçirin, sonunda bir barış anlaşması imzalanabilecektir.

Görevin oldukça yavaş ilerlediğini belirtmek gerekiyor.

[ctu_ultimate_oxi id=”1″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Kabile Moralini Nasıl Yükseltirsiniz?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Hızlı Bir Şekilde Gübre Toplamak

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Kamera Açısı Nasıl Değiştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Xbox Series X Oyunları Önümüzdeki Hafta Açıklanacak