Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep’te Kendinize Bir Ev Yapın

Stranded Deep’te bir ev inşa etmek, üstlenebileceğiniz zor görevlerden biridir. Aynı zamanda en ödüllendirici olanlardan biri de olabilir. Kim küçük bir sığınakta yaşamak ister? Ancak bundan daha fazlasını yapabilirsiniz ve böyle bir çalışmanın gerçekleştiğini görmek aşırı sevindirici olabilir. Şimdi başlamanız için size Stranded Deep’te nasıl bir ev inşa edeceğinizi anlatacağız!

Stranded Deep Ev Nasıl inşa edilir

Esasen, Stranded Deep’te bir ev inşa etmeye çalışırken izlemeniz gereken beş basit adım vardır:

  1. Bir çekiç yapın ve kullanmaya başlayın
  2. Ev kurulumu için gerekli meteryallerin çantanızda olduğundan emin olun
  3. Neyin gerekli olduğu konusunda Building menüsünden yardım alabilirsiniz
  4. Temelleri yerleştirin ve inşa edilene kadar çekiçinizle vurun
  5. Evin inşa etmek istediğiniz bir sonraki bölümü için kaynak toplayın

İşlemlere bu şekilde devam edin ve gerekli yerleri tekrarlayın.

Oyunda mevcut olan tüm kaynakları toplasanız bile, çekiç olmadan neredeyse işe yaramazlar. Binalar (ayrıca çeşitli diğer alet ve ekipmanlar) inşa etmek için, sadece gemi enkazlarından elde edilebilen ham bir çekiç (1 ip, 1 çubuk, 2 kaya) veya rafine bir çekiç gerekir. Bir çekiç ve yapı malzemeniz olduğunda, bir ev inşa etmeye hazırsınız!

İnşaata başlamak için çekiçinizi ellerinize alın. Envanterinizde gerekli malzemeler varsa, Bina menünüzü açabilirsiniz. Gerçek yapılarda olduğu gibi, evinizi aşağıdan yukarıya doğru inşa etmek isteyeceksiniz.

Malzemelerinizin olduğu bir temel seçin ve inşaatın bir taslağı önünüzde görünecektir! Etrafta dolaşırken, görüntü olarak temel ya kırmızı ya da maviye dönecektir, bu da mavi görüntünün olduğu yerde temeli inşa edebileceğiniz anlamına gelir.

Bunu yaptığınızda, inşaatın iskeleti görünecektir. Çekicinizi eksik temele doğrultun ve dairesel bir ilerleme çubuğu görünecektir. Sadece çekiçle vurmaya başla ve temel kendini inşa edecek. Stranded Deep’te bir ev inşa etmeyi öğrenmek gerçekten de zor değil!

Aynı temel yöntem tüm binalar için geçerlidir. Yapıların birçoğu önce bir inşaat veya bir çeşit desteğe sahip olmanızı gerektirir, ancak çıkarılması oldukça basittir. Örneğin, oturması gereken duvarı tamamlamadıysanız bir çatı bölümü oluşturamazsınız.

Ayrıca, inşa edebileceğiniz ev türleri arasında herhangi bir mekanik fark olmadığını da belirtmek gerekir. Tek fark, evinizin nasıl görünmesini istediğinizdir.

Stranded Deep’te nasıl bir ev inşa edeceğinizi şimdi biliyorsunuz! Kaynak toplamak oldukça zaman alacaktır, ama buna değecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount & Blade 2 Bannerlord Atölyeler

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Clash RoyaleRehber

En İyi Golem Destesi - Clash Royale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Stranded Deep – Yakıt Bulma Ve Saklama