AksiyonNişancı Oyunu

Planda Yeni Bir Titanfall Oyunu Yok

Geçen yıl çıkması beklenen Titanfall oyununa ne oldu? Dün Respawn kurucu ortağı Vince Zampella’nın şu anda yeni Titanfall oyunlarının geliştirilmediğini söylemesinden sonra herkesin aklında bu soru kaldı.

IGN ile Respawn’ın 10. yıldönümünü tartışmak için yapılan bir röportajda Zampella, Titanfall serisi için “şu anda geliştirilmekte olan hiçbir şey yok” dedi, ancak “her zaman aklımızda bu var” diyerek ekledi.

“Apex Legends’deki lore’da küçük parçaların geri döndüğünü görüyorsunuz” diye ekledi. Ardından şöyle devam etti: “Bir noktada, şahsen orada bir tür diriliş görmek istiyorum. Bunun gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini göreceğiz.”

Apex Legends 2019’un başlarında ilk kez piyasaya sürüldüğünde, Respawn Titanfall 3’ün o zamanlar geliştirilmediğini açıkladı – ancak Apex muhtemelen bir devam projesi için battle royale modu deneylerinden doğmuş gibi görünüyordu. Titanfall franchise için umutlar, Zampella ve EA patronu Andrew Wilson’ın Titanfall-universe premium oyununun 2019’da piyasaya sürüleceğini söylediği zaman geçen yıl yeniden konu gündeme geldi. Ancak Zampella’nın son yorumları – ve oyunun çıkmaması gerçeği – muhtemelen projenin iptal edilmesiyle sonuçlandı gibi görünüyor.

Peki, Respawn ne üzerinde çalışıyor? Star Wars Jedi: Fallen Order’ın ticari başarısı ve Andrew Wilson’ın son zamanlarda oyunu “tamamen yeni bir serideki ilk unvan” olarak adlandırdığı göz önüne alındığında, muhtemelen daha fazlası gelecek. IGN’nin bir Fallen Order devam oyunu sorulduğunda Zampella fazla açıklama yapmadı, ancak “Andrew Wilson bir şeye itiraz etti … ama diyeceğim, o bir takım kuruyor”

Daha resmi olarak, muhtemelen Zampella’nın “baş antrenör” olarak yeni rolünün bir parçası olarak bu yıl denetlemeye başladığı Frostbite motorunda çalışan EA stüdyo DICE LA’dan yeni bir nişancı bekleyebiliriz. Zampella, “Bu takım bir nişancı oyunu takımı. “Ama bunu detaylandırmak ve kesinlikle tam olarak yaptıkları şeyleri söylemek istemiyorum, çünkü her şeye bakacağız ve inanılmaz bir şey seçeceğiz. Diğer EA oyunlarıyla rekabetçi olmayan bir şey yapmak istiyoruz böylece portföydeki doğru boşlukları dolduruyoruz. Gerçekten iyi fikirlerimiz var, ancak [herhangi bir açıklama yapmadan önce] biraz zaman alacak. ”

Respawn, hem Apex Legends hem de Fallen Order’da (ve EA’nın Star Wars lisansı için bir şekilde iyi niyet kazanarak) ticari başarısı günden güne güçleniyor, gelecek kesinlikle stüdyo için parlak. Kritik beğeni toplamaya ve bir kült takibine rağmen, Titanfall serisi, Respawn’ın diğer projelerinin ticari başarısını hiçbir zaman tam olarak karşılamadı, bu da neden başarısız olduğunu kısmen açıklayabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

AksiyonHaber

Gears of War: E-Day Ray Tracing İle İlgili Bilinenlere Göz Atın

AksiyonMafia Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition açık dünya mı?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Kings Canyon Harita Rehberi