Mobil Oyun

The Last of Us 2’nin Dosya Boyutu Oldukça Büyük

#thelastofus2 #games #playstation

PlayStation web sitesinde The Last of Us: Part II’nin bir listesi, dosya boyutu ve kurulumla ile ilgili çok beklenen PS4’e özel bazı önemli ayrıntıları ortaya koyuyor.

Oyunu dijital olarak satın alan oyuncuların, The Last of Us: Part II’de en az 100 GB boş alan gerekeceği için sabit disklerinde biraz yer açması gerekebilir. Bu, GamesRadar’a göre, God of War, Horizon: Zero Dawn ve Spider-Man dosya boyutlarını aşıyor. The Last of Us 2 şimdiye kadarki PlayStation’ın en büyük dosya boyutuna sahip oyunu olması açısından özel bir oyun.

PlayStation listesi ayrıca The Last of Us: Part II’nin fiziksel bir kopyasını alanların iki disk içeren bir kutu alacağını belirtiyor. Final Fantasy VII Remake ve Red Dead Redemption 2’de olduğu gibi, ilk diskin oyunu yüklemek için, ikincisinin ise oynamak için olduğu düşünülüyor.

The Last of Us 2, başlangıçta Mayıs ayında piyasaya sürülecekti ancak Sony, küresel çevre ve COVID-19 krizinden etkilendiğinden oyunu süresiz olarak erteledi. Son zamanlarda, Sony, “küresel dağıtım ortamında kolaylık” nedeniyle şirketin 19 Haziran’da The Last of Us: Part II’yi piyasaya sürmeyi taahhüt ettiğini açıkladı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Modern WarfareWarzone

Call of Duty'nin Bitmek Bilmeyen Depolama Alanı Açlığı Son Bulmalı

RehberRol Oyunu

The Last Of Us 2 Hidden Trophies Rehberi - Platinium Elde Etme

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare'in Dosya Boyutu Kontrolden Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead by Daylight Mobile’da Killer Olarak Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları