Mobil Oyun

The Last of Us 2’nin Dosya Boyutu Oldukça Büyük

#thelastofus2 #games #playstation

PlayStation web sitesinde The Last of Us: Part II’nin bir listesi, dosya boyutu ve kurulumla ile ilgili çok beklenen PS4’e özel bazı önemli ayrıntıları ortaya koyuyor.

Oyunu dijital olarak satın alan oyuncuların, The Last of Us: Part II’de en az 100 GB boş alan gerekeceği için sabit disklerinde biraz yer açması gerekebilir. Bu, GamesRadar’a göre, God of War, Horizon: Zero Dawn ve Spider-Man dosya boyutlarını aşıyor. The Last of Us 2 şimdiye kadarki PlayStation’ın en büyük dosya boyutuna sahip oyunu olması açısından özel bir oyun.

PlayStation listesi ayrıca The Last of Us: Part II’nin fiziksel bir kopyasını alanların iki disk içeren bir kutu alacağını belirtiyor. Final Fantasy VII Remake ve Red Dead Redemption 2’de olduğu gibi, ilk diskin oyunu yüklemek için, ikincisinin ise oynamak için olduğu düşünülüyor.

The Last of Us 2, başlangıçta Mayıs ayında piyasaya sürülecekti ancak Sony, küresel çevre ve COVID-19 krizinden etkilendiğinden oyunu süresiz olarak erteledi. Son zamanlarda, Sony, “küresel dağıtım ortamında kolaylık” nedeniyle şirketin 19 Haziran’da The Last of Us: Part II’yi piyasaya sürmeyi taahhüt ettiğini açıkladı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dead by Daylight Mobile’da Killer Olarak Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları