AksiyonMMORPG

Trove, Delves Genişleme Paketini Alıyor

MMO Trove için büyük güncelleme yolda, maceracı oyuncular yepyeni bir oyun modunu oynayabilecekler. Bu mod: Delves.

Gamigo’nun küp biçimli MMO’su Trove, meşhur mağara sistemlerinde sonsuz maceralar karşınızda. Spring, korkunç Candy Barbar’ların ve yetenekli Silahşörlerin canavarlarla savaşabileceği ve prosedürel olarak oluşturulan dünyalarda değerli eşyalar toplayabileceği yepyeni bir oyun modu olan Delves ile aksiyon dolu bir oyun sizi bekliyor.

Oyuncular, güçlü bir yapay zeka kullanılarak oyuncuların kişisel güç seviyelerine uyacak şekilde uyarlanmış, sekiz oyuncuya kadar veya solo olarak Geode derinliklerine ulaşabilirler. Üç Delves modunun her biri benzersizdir ve cesur oyuncular için çeşitli zorluklar sunar. Onları çözdükten sonra savaşa aç savaşçılar ve müttefikleri tehlikeli patronlarla yüzleşebilir ve gizemli mağaralara daha derine inebilirler. Challenge-Delves’te, galipler Liderler Tablosunda ölümsüzleştirilir – en azından yeni bir meydan okuyucu sizden daha iyisini yapana kadar.

Ayrıca Bakınız:   Rogue Games, Knockdown Heroes Kart Tabanlı Strateji Oyununu Yayınladı

Trove’deki tüm iyi şeylerde olduğu gibi, büyük riskle büyük ödül gelir. Daha önce Shadow Tower zorluklarını tamamlayarak kazanılan popüler meydan okuma ödülleri Delves’e taşındı ve yeni bir üst kademe (Crystal 4) keşfi maceracıları bekliyor. Delves güncellemesi oyuna daha da heyecan verici değişiklikler getiriyor. Örneğin, Tomb Raiser sınıfı saf ruh çağırma savaş gücü için geliştirildi ve elden geçirildi. Oyuncular bunu ve daha fazlasını Delves başladığında yaşayabilir!

Voxel MMO Trove ve Delves güncellemesi hakkında daha fazla bilgi Trove’da sitesinde bulunabilir.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehber

Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?

MMORPG

Netease'in Ragnarök Oyunu Ortaya Çıktı

MMORPG

MU Origin 2: Yeni Magic Gladiator Sınıfı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

AksiyonRol Oyunu

Bu Hafta Sonu Torchlight 3'ün Yol Haritası Ortaya Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell, Bu Sene Sonuna Doğru Konsollar İçin Çıkacak