AksiyonMMORPG

Trove, Delves Genişleme Paketini Alıyor

MMO Trove için büyük güncelleme yolda, maceracı oyuncular yepyeni bir oyun modunu oynayabilecekler. Bu mod: Delves.

Gamigo’nun küp biçimli MMO’su Trove, meşhur mağara sistemlerinde sonsuz maceralar karşınızda. Spring, korkunç Candy Barbar’ların ve yetenekli Silahşörlerin canavarlarla savaşabileceği ve prosedürel olarak oluşturulan dünyalarda değerli eşyalar toplayabileceği yepyeni bir oyun modu olan Delves ile aksiyon dolu bir oyun sizi bekliyor.

Oyuncular, güçlü bir yapay zeka kullanılarak oyuncuların kişisel güç seviyelerine uyacak şekilde uyarlanmış, sekiz oyuncuya kadar veya solo olarak Geode derinliklerine ulaşabilirler. Üç Delves modunun her biri benzersizdir ve cesur oyuncular için çeşitli zorluklar sunar. Onları çözdükten sonra savaşa aç savaşçılar ve müttefikleri tehlikeli patronlarla yüzleşebilir ve gizemli mağaralara daha derine inebilirler. Challenge-Delves’te, galipler Liderler Tablosunda ölümsüzleştirilir – en azından yeni bir meydan okuyucu sizden daha iyisini yapana kadar.

Trove’deki tüm iyi şeylerde olduğu gibi, büyük riskle büyük ödül gelir. Daha önce Shadow Tower zorluklarını tamamlayarak kazanılan popüler meydan okuma ödülleri Delves’e taşındı ve yeni bir üst kademe (Crystal 4) keşfi maceracıları bekliyor. Delves güncellemesi oyuna daha da heyecan verici değişiklikler getiriyor. Örneğin, Tomb Raiser sınıfı saf ruh çağırma savaş gücü için geliştirildi ve elden geçirildi. Oyuncular bunu ve daha fazlasını Delves başladığında yaşayabilir!

Voxel MMO Trove ve Delves güncellemesi hakkında daha fazla bilgi Trove’da sitesinde bulunabilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Fortnite

Fortnite'ın Sızan Haritaları ve Mekanları

Açık DünyaAksiyon

Assassin's Creed Odyssey 60 FPS Güncellemesi

AksiyonRol Oyunu

Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?

RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell, Bu Sene Sonuna Doğru Konsollar İçin Çıkacak