Nişancı Oyunu

Valorant’ın Yeni Kahramanı Ortaya Çıktı

Güney Amerika ülkelerinden resmi #Valorant Twitter hesapları bir sonraki Valorant Agent’ın adını açıklamış olabilir.

#Riot Games, tam sürüm Valorant oyunu yayınlandığında başlayacak olan yeni Agent üzerinde çalışıyor. Ancak hayranlar, Valorant’ın Latin Amerika Twitter hesaplarının yayınladığı alışılmadık bir ayrıntıyı fark ediyorlar ve bu da yeni karakter hakkında detayları ortaya koymaya yetiyor.

Valorant, 2 Haziran’da tam sürümüyle ilgili çok fazla ön plana çıkıyor. Bugün Twitter’da hayranlara bu karakterin gerçekte kim olduğu konusunda bir atılım sağlayabilecek birçok yeni bilgi ortaya çıktı.

29 Mayıs’ta Brezilya’nın Resmi Valorant Twitter hesabı, yeni Agent ‘ın kısa bakışlarını içeren bir video fragmanını tweetledi. Yeni Agent ‘ın saçları ve gözleri mor bir estetiğe sahip ve halka küpe takıyor. Hayranlar, o gün için Agent hakkında alacakları tüm bilgilerin bu kadar olduğunu düşündüler, ancak aynı gün içinde Latin Amerika Valorant Twitter hesapları #ReynaIsHere hashtag’i ile garip bir videoyu yeniden tweetlemeye başladı.

Bu gelişmeler nedeniyle, hayranlar artık yeni kahramanın adının Reyna olduğuna inanıyor. İspanyolca “Kraliçe” anlamına gelen adı, Latin Amerika Valorant Twitter hesaplarında tanıtımı ile birlikte, hayranların bunların karakterinin kültürüne işaret ettiğini varsaymasına neden oluyor. Ancak, oyuncular daha önce yeni Valorant Agent’ın Sabine olarak adlandırılacağını ve oyundan sızan ses klipleri nedeniyle vampir yeteneklerine sahip olduğunu düşündüğü için, bu bilgiler serinin bazı hayranlarının kafasını  karıştırıyor. Bu, Riot’un Valorant’ın lansmanı için ilk planlarına 12 karakter dahil etme niyetinin bir sonucu olabilir.

Yeni Agent Reyna veya Sabine veya tamamen farklı bir şey olarak adlandırılsın, hayranlar tam Valorant oyunu 2 Haziran’da başladığında karakterinin daha fazlasını görebilecekler.

Valorant, 2 Haziran’da PC için çıkacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Balıkçılık Rehberi

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Iron Banner Günlük Mücadelesi Nasıl Tamamlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’nın Kıyamet (apocalypse) Oyun Modunda Neler Farklı?