Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Strateji

Total War: Warhammer II The Warden & The Paunch DLC Paketini Aldı

#TotalWar : #WarhammerII yeni The Warden & The Paunch DLC’yi aldı. Paket şimdi PC, macOS ve Linux için kullanılabilir. DLC yeni birimler, yetenekler ve mekanikler sunuyor.

Total War: Warhammer II’nin PC, macOS ve Linux için en son DLC paketi artık mevcut. The Warden & The Paunch başlıklı DLC, Total War: Warhammer II dünyasına güçlü yeni birimler, yetenekler ve mekanikler getiriyor. Tor Yvresse için savaş başladı.

The Warden & The Paunch, iki yeni Efsanevi Lord’un – Eltharion the Grim ve Grom the Paunch – topyekun bir savaşta birbirlerine karşı çıktığını konu alacak. Eltharion the Grim, Yüksek Elfler için Tor Yvresse’ye ve Grom the Paunch, Greenskins için Broken Axe Tribe’a liderlik eder. Eltharion, savaşa dalmak ve birliklerine komuta etmek için kullandığı güçlü Griffon’a sahiptir. Eltharion, şiddetli Savaş Aslanları tarafından çizilen High Elf Archmages ve Lion Chariots’a kumanda ediyor.

Öte yandan Grom, toprakta kalmayı ve dünya çapında ve Grom Savaş Arabası’nda savaşmayı tercih ediyor. Ayrıca kendi Grom’s Cauldron’da olağanüstü ziyafetler hazırlamayı sever.

Oyuncular artık her iki taraf için de elit Regiments of Renown toplayabilir. Regiments of Renown, düşmanlarınızı savaş alanında öldürmek için ellerinden geleni yapacaktır.

The Warden & The Paunch DLC’nin özellikleri:

Grim Eltharion, Yüksek Elfler için Tor Yvresse’ye emreder.

Grom the Paunch, Greenskins için Broken Axe Tribe’ı yönetir.

Eltharion olarak, güçlü Griffon’unda savaşa katılın, vahşi Savaş Aslanları tarafından çizilen High Elf Archmages ve Lion Chariots’a komuta edin.

Grom olarak, dünyanın dört bir yanına gidin ve Grom Savaş Arabası’nda savaşa katılın ve Grom’s Cauldron’da özel ziyafetler pişirin.
Her iki fraksiyon için düşmanlarınızı durdukları yerden kesmek için elit bir üne sahip olabilirsin. The Warden & The Paunch DLC şimdi Feral Store’dan £ 6.99 / $ 8.99 / 8,99 € karşılığında alınabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Rol Oyunu

Genshin Impact 2.7 güncellemesi ile, oyun başladığından beri ilk kez bir gecikme yaşıyor

Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Yeni Bir Star Wars VR Oyunu Geliştiriliyor