Rol Oyunu

Yeni Ghost of Tsushima Oynanışı, Kombatı, Gizlenmeyi ve Bir Çok Kostümü Gösteriyor

18 dakikalık Ghost of Tsushima oynanışının ortaya çıkışı hayal kırıklığına uğratmadı. Geliştirici Sucker Punch iki dövüş stili, keşif, karakter özelleştirmesi ve çok daha fazlasını sağlayan çeşitli şeylerigösterdi.

Sucker Punch’dan Jason Connell, uzun bir Gameplay videos yayınladı. Hemen, ara noktalar veya sağlık sayaçları gibi müdahaleci UI öğelerinin eksikliği öne çıkıyor. Haritadaki konumları işaretleyebilirsiniz, ancak bir yol noktası yerine sizi doğru yöne yönlendirmek için rehber rüzgarları arayabilirsiniz. Hayvan yoldaşlar da Jin’i belirli yerlere yönlendirir. Bir kuşun onu bir damlatıcıya getirdiğini gördük ve sonra onu bir tapınağa yönlendiren bir tilki. Özelleştirmede kullanılan cazibe yuvalarının kilidini açmak için türbeleri onurlandırabilir ve ziyaret ettiğiniz yerlere hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz, bu nedenle keşif, o muhteşem dünyayı taramak için mekanik bir nedene ihtiyaç duymadığımız için, Ghost of Tsushima da büyük bir rol oynayacaktır.

 

Ardından, geliştirici Nate Fox iki savaş modunu tanıtıyor: samurai action ve ghost stealth. Bir samuray olarak Jin, bir katana ve longbow ile savaşır. Kritik bitiriciler için açıklıklar oluşturmak adına saldırıları ve okları ayrıştırabilir ve birçok düşman tek bir vuruşta düşebilirken, diğerleri dikkatli vuruşlarla aşağı alınabilir. Bir samuray olarak dövüş duruşunuzu, dövüştüğünüz düşmana uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Farklı duruşların nasıl hissettiği ve performans gösterdiğini ve nasıl yükseltildiklerini görmek ilginç olacak.

Bir hayalet olarak Jin, düşmanları ve kunai’leri hızlı ve sessiz bir şekilde kesmek için havai fişek gibi aletlerin yanı sıra bir katana ve hançer kullanır. Samuray modu üçüncü şahıs eylemini zorlarken, hayalet modu gizliliği vurgular ve düşmanları görülmeden suikast yapmaya zorlar. Suikastları bir birine bağlayabilir, düşmanları teslim olmaya veya kaçmaya korkutmak için korkuya neden olabilir ve Sekiro’daki sahte kolu anımsatan bir kanca kullanarak parkour hareketini vurgulayabilirsiniz.

Samuray ve hayalet yetenekleri, zırh parçaları ve açık dünyadaki türbelerin keşfi ve ibadetiyle (en azından kısmen) kilidi açılan takılabilir takılarla özelleştirilebilir. Fox ayrıca, Jin’in temel yeteneklerinin ve tekniklerinin oynadıkça gelişeceğini vurguladı ve kitini bir samuray veya hayalet yaklaşımı lehine uyarlayabileceğinizi ekledi. Boya çiçeklerini toplayıp uygulayarak, Jin’in görünüşünü kıyafetlerinin ve zırhının renklerine kadar değiştirebilirsiniz.

Ortaya çıkan son parça, Sucker Punch’ın Ghost of Tsushima’da ortaya çıkardığı bazı sinematik seçenekleri gösterdi. Oyunun Japon ses parçasından daha fazlasını duyduk, ayrıntılı fotoğraf modunu gördük ve isteğe bağlı, samuray filminden ilham alan siyah-beyaz film filtresine baktık. Bu küçük detaylar oyunun orijinalliğini satmaya yardımcı oluyor ve oyun 17 Temmuz’da başladığında tüm bunları ve daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Ghost of Tsushima ön sipariş rehberimiz istediğiniz sürümdeki en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacaktır. Fragmanı üstten ve buradan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

AksiyonMaceraRol Oyunu

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal'da Kostüm / Kozmetikler Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone Quads Kill Rekoru