Battle RoyaleHayatta Kalma

DayZ’nin Xbox Game Pass’ta Piyasaya Sürülmesi Büyük Bir Başarı Oldu

Bohemia Interactive’in hayatta kalma nişancı oyunu DayZ, Xbox Game Pass kataloğuna yakın zamanda eklendiğinde Xbox One’da yeni bir başarı seviyesinin tadını çıkarıyor. Yayıncı bir basın açıklamasında, 7 Mayıs’taki abonelik programına girişinin ardından “yüz binlerce” yeni oyuncunun DayZ’ye katıldığını söyledi.

Bohemia basın açıklamasında Oyun “her zamankinden daha fazla gelişiyor ve Xbox’ta En Çok Oynanan oyunlardan biri haline geldi,” dedi.

Yayın direktörü Vojtěch Ješátko ekledi: “Xbox Game Pass, oyunu farklı bir kitleye açabilmemiz ve çok sayıda yeni oyuncunun DayZ’ı tüm kaba sertliği ve güzelliğiyle, gazilerle deneyimlemesine izin vermek için harika bir fırsat.”

Xbox Game Pass gibi bir abonelik programına başlamak elbette bir risk taşıyor, ancak en azından bu taktik DayZ için çalışıyor gibi görünüyor. Her geliştirici abonelik hizmetlerinden memnun değildir. Yakın tarihli bir GDC araştırması, katılımcıların yaklaşık dörtte birinin abonelik programlarının oyunların daha fazla değer kaybına yol açabileceğinden endişe duyduğunu ortaya koydu.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde Halo Infinite dahil olmak üzere Microsoft’un tüm birinci taraf oyunları Xbox Game Pass (Xbox ve PC için) aracılığıyla lansman sırasında abonelere sunulacak.

Xbox Game Pass, Microsoft’un oyun akışı hizmeti xCloud’un bu yıl katlanmasının ardından bu yıl büyük bir büyüme gösterecek. Şu anda, uzun sürebilecek Xbox Game Pass oyunlarını indirip yüklemelisiniz, ancak xCloud entegrasyonu, oyunları minimum beklemeyle yayınlamanıza izin verecektir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

RehberValheim

Valheim'de İnşaat Rehberi

Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends: Hairloom Nedir Nasıl Alınır?