Nişancı Oyunu

Call Of Duty: Modern Warfare Ve Warzone “Black Lives Matter” Duyurusunu Ekledi

#InfinityWard ‘ın en son iki #CallofDuty oyunu, oyuncuları oyuna başladıklarında #BlackLivesMatter ‘ı destekleyen bir açılış ekranı ile karşılıyor.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’u şimdi başlatan oyunculardan bir güncelleme indirmeleri istenecek ve oyuna Black Lives Matter desteğini açıklayan yeni bir açılış ekranı eklendi. The Verge tarafından bildirilen ekran Call of Duty oyuncu topluluğu için bir mesaj içeriyor.

Ekranda “Topluluğumuz can çekişiyor” diyor. “Topluluğumuzun deneyimlediği sistemik eşitsizlikler yine birincil konumuz. Call of Duty ve Infinity Ward eşitlik ve katılımı temsil eder. Siyah toplumumuzun sürdüğü ırkçılığa ve adaletsizliğe karşıyız. Değişim olana ve Black Lives Matter’e kadar asla olmaya çalıştığımız topluluk olmayacağız. ”

Oyun, önyükleme yapıldığında tüm oyuncular için görünüyor ve Verge, yükleme ekranlarında ve farklı modlar arasında geçiş yaptığınızda da bu duyurunun görüntülendiğini bildiriyor.

Call of Duty, birçok toksik oyuncuya sahip olduğu için uzun zamandır kötü şöhretli olsa da, bu şu anda oyuncu tabanı arasındaki ırkçılığa yönelik olarak verilen çeşitli çabalardan biridir. Sezon 4, George Floyd’un öldürülmesinin ardından ertelendi ve Infinity Ward, oyun içi ırkçılıkla mücadele için gelişmiş karşı önlemler alacağına söz verdi.

Infinity Ward, güncel dünya olaylarına hitap eden ve Black Lives Matter için destek sözü veren birkaç geliştirici ve yayıncıdan biridir.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberWarzone

Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

Nişancı OyunuRehber

The Next Chapter Emblem'ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da Relic Nasıl Alınır?