MMORPG

World of Warcraft Ardenweald’dan Bazı Görseller Ortaya Çıkardı

Hepimiz #WorldofWarcraft : #Shadowlands ‘in bu yıl bir ara ve muhtemelen daha erken bir tarihte gelmesini bekliyoruz. #Blizzard, oyuncuların 60. seviyeye giderken seviye atlayıp keşfedecekleri 4 ana bölgeden bazı detaylarını açığa çıkararak Azerothian ölümden sonraki yaşamda neler olacağını bir göz atmamıza izin verdi.

Kapıda oyuncular yanlarında bir Shadowlands grubu belirler. Bir grup seçmek size özel bir antlaşma salonu, binek, transmog zırh yetenekleri ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlar – antlaşma kimliğiniz Shadowlands’de hem işlevsel hem de oyun zevki bakımından büyük bir rol oynar. Şu anda, bize Night Fae bölgesi olan Ardenweald’a kısmen bakabiliyoruz. Druidlere ve Emerald Dream, spirit animal’a ve yaz yerine kış dokunuşuyla bu tür bir atmosfere giriyorsunuz.

Diğer büyük yaşam sonrası bölgeleri gibi, Ardenweald kendi özel sakinleri ve onu ayıran ortamlarla birlikte gelir. World of Warcraft sitesinde karşılaşabileceğiniz tüm meraklı yaratıkların tam bir özetini burada bulabilirsiniz.

Shadowlands için henüz bir çıkış tarihimiz yok, ancak bir duyurunun yakın zaman içinde gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

MMORPG

World of Warcraft'ın Dragonflight yol haritası "oyunculara daha sık içerik sunacak"

AksiyonMMORPG

Guerrilla, Horizon MMO'nun "stilize görünüm" ve "yeni bir karakter kadrosu" sunacak

MMORPG

World of Warcraft Dragonriding'in Kilidini Açma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da Relic Nasıl Alınır?