MMORPG

World of Warcraft Ardenweald’dan Bazı Görseller Ortaya Çıkardı

Hepimiz #WorldofWarcraft : #Shadowlands ‘in bu yıl bir ara ve muhtemelen daha erken bir tarihte gelmesini bekliyoruz. #Blizzard, oyuncuların 60. seviyeye giderken seviye atlayıp keşfedecekleri 4 ana bölgeden bazı detaylarını açığa çıkararak Azerothian ölümden sonraki yaşamda neler olacağını bir göz atmamıza izin verdi.

Kapıda oyuncular yanlarında bir Shadowlands grubu belirler. Bir grup seçmek size özel bir antlaşma salonu, binek, transmog zırh yetenekleri ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlar – antlaşma kimliğiniz Shadowlands’de hem işlevsel hem de oyun zevki bakımından büyük bir rol oynar. Şu anda, bize Night Fae bölgesi olan Ardenweald’a kısmen bakabiliyoruz. Druidlere ve Emerald Dream, spirit animal’a ve yaz yerine kış dokunuşuyla bu tür bir atmosfere giriyorsunuz.

Diğer büyük yaşam sonrası bölgeleri gibi, Ardenweald kendi özel sakinleri ve onu ayıran ortamlarla birlikte gelir. World of Warcraft sitesinde karşılaşabileceğiniz tüm meraklı yaratıkların tam bir özetini burada bulabilirsiniz.

Shadowlands için henüz bir çıkış tarihimiz yok, ancak bir duyurunun yakın zaman içinde gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

MMORPG

World of Warcraft Shadowlands Betasında Addonlara İzin Veriliyor

MMORPG

World of Warcraft'ta Cinsiyet Değişikliği Ücretsiz Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da Relic Nasıl Alınır?