Nişancı OyunuRehber

Destiny 2’de Filthy Lucre Nasıl Elde Edilir?

#Destiny2 ile eğlenmek ve tüm yeni içeriğin tadını çıkarmak ister misiniz? Bunun için paraya ihtiyacınız olacak. Nakit para, dolar, Filthy Lucre, buna ne istersen deyin ama Destiny 2 dünyası onun etrafında dönüyor ve yeni Bank Job görevini tamamlamak için epeyce ihtiyacınız olacak. Bu kılavuzda, Bank Job görevini tamamlayabilmeniz için size Filthy Lucre’ı nasıl alacağınıza dair birkaç ipucu vereceğiz.

Destiny 2’de Filhty Lucre Nasıl Alınır?

Bank Job görevini tamamlamak için toplam 300 Filthy Lucre’a ihtiyacınız var, ancak elde etmek kolay olmayacak, bu yüzden gerçek bir çabaya hazır olun. Yeni para birimine aşina değilseniz, Filthy Lucre oyunculara Pota ve Gambit maçlarına katıldıklarında veya Nightfalls’a katıldıklarında verilir. Ne yazık ki, her maç veya Nightfall için sadece bir Filthy Lucre ile ödüllendirileceksiniz.

Ücretli sezon pass varsa, Destiny 2’de Filthy Lucre’ı kazanmak hiç de zor olmayacak, ancak elinizde yoksa uzun bir yolculuktasınız demektir. Pass hakkı olanlar için, Catalyst Enhancement Rank 11 ve Catalyst Enhancement Rank 22’ye ulaştığınızda, iki ve üç katı Filthy Lucre kazanmaya başlayacaksınız. Ancak, kartınız yoksa, her seferinde bir tane kazanacaksınız.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile, Sizin de Katılabileceğiniz 1 Milyon $'lık Turnuva Düzenliyor

Durumunuz ne olursa olsun, Filthy Lucre kazanmaya çalışırken Pota, Gambits veya Nightfalls ile kazanmaya çalışmak ve bununla devam etmek anahtar olacak. Ayrıca, iyi olduğunuzu bildiğiniz belirli bir Nightfall varsa, bunu Crucible veya Gambit ile eşleşmekten daha hızlı olabileceğinden sürekli olarak yapmak isteyebilirsiniz. Zamanla, Bank Job görevini tamamlamak için gereken 300 Filthy Lucre’ı toplayabilmelisin. Muhtemelen eğlenceli olmayacak, ancak bu görevin listeden çıktığını gördüğünüzde buna değecektir!

Destiny 2 Rehberleri
Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rehber

Roblox FPS Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehberYoutube

Sprig Bow Yapımı - Grounded Türkçe

AksiyonRehberRol Oyunu

Assassins Creed: Valhalla'da Maximilian’s Key Elde Etme

Nişancı OyunuRehber

Call of Duty: Black Ops Cold War'da En İyi Sniper (Kanas) Silahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Demon’s Souls Remake PS5’e Geliyor