Nişancı Oyunu

Destiny 2’nin Bir Sonraki Adımı Oldukça Etkileyici Görünüyor

#Bungie, gelecek hafta başlaması planlanan #Destiny 2’nin en yeni sezonu hakkında çok sessiz kaldı. Önceki sezonlarda haftalar veya aylar önceden tartışılan net isimler vardı, ancak bu yaz sezonu sürekli olarak -REDACTED Sezon- olarak adlandırıldı. Buna ek olarak, geliştiriciler, oyunun önceki bölümlerinde ima edilen piramit gemilerinin yaklaşan gelişi, Drifter’ın karmaşık bağlılıkları ve dev bir Cabal gemisinin mevcut tehdidi de dahil olmak üzere, bir süredir yavaş yavaş birkaç ayrı hikaye bilgisi veriyorlar ve hikaye insanlığın son şehrine doğru koşuyor.

Tüm bu (ve diğer) ipuçlarının sonunda bir sonuca varıp varmadığını henüz bilmesek de, artık Bungie’nin yeni sezonun sonuna kadar duyuruları geri plana almayı planladığını biliyoruz. “REDACTED” sezonunun 9 Haziran’da başlaması planlanıyor ve oyunun resmi Twitter’ında ilk ortaya çıkan yeni bir teaser, Destiny 2’nin geleceğinin 9 Haziran sabahı 09:00 Pasifik’te açıklanacağını gösteriyor.

Drifter’ın özellikle buzlu bir aya doğru pilotluk yaptığını gösteren resmi Twitter akışındaki kısa fragmana göz atın.

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Forza Horizon 4 – Gizli Arabalar ve Ahır Lokasyonları #3