Uzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous, Önümüzdeki Yıl Yayan Seyehat ve Atmosfer Güncellemelerini Alacak

#FrontierDevelopments, #EliteDangerous ‘ın büyük yeni güncellemesi #Odyssey ile ilgili ilk ayrıntıları paylaştı; bu da, önümüzdeki yılın başında piyasaya sürüldüğünde atmosferik iniş ve yaya olarak hareket etmeyi uzay simülasyonuna taşıyacak.

Geliştirici başlangıçta #Odyssey genişlemesini geçen Mayıs ayında yayınladı ve hayranlara “oyun tarihinde belirleyici bir an” olarak belirlenen gizemli bir “önemli kilometre taşı” güncellemesi üzerinde çalıştığını söyledi. Bu erken açıklamadan bu yana, Frontier projeye bir sonraki dönem güncellemesi olarak daha sık atıfta bulunarak geçen ay, orijinal olarak planlanan Aralık lansmanına yetişmeyeceğini ve bunun yerine 2021’de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Ayrıca, bugün itibariyle, Next Era güncellemesi artık resmi olarak Odyssey olarak biliniyor ve Frontier, Elit Dangerous forumlardaki ayrıntıları ve gösterişli bir sinema fragmanının açıklamasını paylaşarak getireceği özelliklere erken bir bakış attı.

Yıllardır Elit Dangerous oyuncuların istek listelerinde yer alan büyük eklemeler, daha yaygın olarak Space Legs olarak adlandırılan atmosferik inişler ve yaya olarak hareket etmektir. Odyssey’nin geliştirici ekibi, Frontier, oyuncuların “çarpıcı yeni teknoloji ile güçlendirilen nefes kesen gezegenlere dokunabilecek, unutulmaz manzaralar üzerinde yükselen güneşlere dalabilecek, karakolları ve yerleşim yerlerini keşfedebilecek ve sınırsız özgürlükle keşfedebileceklerini” söyledi.

Komutanların, SRV’lerin ve Yıldız Gemilerinin çok katmanlı, derin, taktik bir ortamda ustalaşmak için oyuncuların bunları geliştirebilecekleri, silah teçhiz edebilecekleri ve uzay maceraperestleri ile takım kurabilecekleri “yoğun birinci şahıs savaşı” sözü de var.

Diğer oyuncularla güçlerini birleştirmek, Odyssey’in Frontier’ın kamu karakolları olarak adlandırdığı yeni sosyal merkezlerinin izniyle biraz daha kolay hale getirilecek. Bunlar sadece yukarıda belirtilen silahları ve teçhizatı satın almak ve yükseltmek için tesisler sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda Komutanların “ittifaklar kurmalarını, hizmet satın almalarını ve hatta çok sevilen Mühendislerde uzman desteği bulmalarını” sağlayacak.

Elit Dangerous: Odyssey gelecek yılın başlarında gelecek (şimdi Steam’de kendi sayfası var) ve daha fazla ayrıntı, geliştirici günlükleri ve fragmanlar geliştirme devam ederken karşımıza çıkacak. İlgili sinematiği buradan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

KonsolUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous'ın konsol sürümü desteği kesildi

AksiyonUzay Temalı Oyunlar

Elite Dangerous Ücretsiz Oluyor

AksiyonRol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Wars: Squadrons - Kaç Görev Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Red Dead Online’da Madam Nazar Nasıl Bulunur?