Rol Oyunu

Destroy All Humans Demo İndir

Destroy All Humans’ın sunduğu bu dünya deneyiminden oyuncuların harika bir tecrübe edinmesi için yaklaşık beş haftadır bekleniyor. Ancak şu an oyunun tadını alabileceğinizi biliyor muydunuz? Doğru! Şu anda ücretsiz bir Destroy All Humans demosu var! Nasıl indireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Ücretsiz Destroy All Humans Demosu Nasıl İndirilir?

Oyuncuların Steam ve GOG aracılığıyla ücretsiz Destroy All Humans demosunu indirmesinin iki yolu vardır. Demoyu Steam üzerinden indirmek için yapmanız gereken tek şey oyunun mağaza sayfasına gidin ve “demo indir” seçeneğini görene kadar aşağı kaydırın. Oradan “install” i seçin, indirme işlemi başlayacaktır!

GOG’dan ücretsiz Destroy All Humans demosunu indirmek için tek yapmanız gereken demo için GOG sayfasına gitmek ve “Sepete Ekle” diyen kutuyu tıklamak. Ardından, sağ üstteki alışveriş sepeti simgesini tıklayın ve alışveriş sepetinize gidin. Alışveriş sepetindeyken “Siparişiniz için şimdi öde” yi seçin, ücretsiz indirme işlemi başlayacaktır.

Demoyu GOG’dan yüklemek için Galaxy Launcher’ınıza gidin ve sahip olunan oyun alanına gidin, simgeye tıklayın ve sağ üstteki yükle düğmesine basın. Alternatif olarak, GOG web sitesinde hesabınızın altındaki oyunlar sekmesine gidebilir ve çevrimdışı bir yükleyiciyi indirip kur veya indir’i tıklayabilir ve demoyu bu yöntemle yükleyebilirsiniz.

Artık ücretsiz Destroy All Humans demosunu nasıl indireceğinizi bildiğinize göre, oyun demosundan ne bekleyebilirsiniz. Demo, Destroy All Humans’taki ilk görevden oluşuyor ve toplam oyun süresinde yaklaşık 20 ila 30 dakika civarında olduğu tahmin ediliyor. Demo boyunca, uçan bir Saucer’ı bir ölüm ışınıyla pilotluk yapmak ve insanları, inekleri ve daha fazlasın alt etmek için psikokinez yeteneğini kullanmak gibi son sürümde olacak bazı temel özellikleri yaşayabileceksiniz. Ayrıca, nihai üründeki genel oyunun temelini oluşturacak çeşitli silahları da deneyebileceksiniz.

Destroy All Humans 28 Temmuz’da başlayacak ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da ön sipariş için hazır olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Haber

Monster Hunter World 20 milyon kopya sattı

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

Assassin's Creed: OdysseyRehber

Assassin's Creed: Odyssey - Hafif ve Ağır Saldırı Rehberi

RehberThe Ascent

The Ascent'de Nasıl Hızlı Seyahat Edilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da Monument’i Ne Zaman İnşa Etmelisiniz?