Rol Oyunu

Far Cry 6 Oynanış ve Ayar Detayları Sızdırıldı (Söylenti)

Haziran başında potansiyel bir sızıntı, Ubisoft’un söylentisi Far Cry 6 projesi için bazı özelliklere ve oyun detaylarına işaret ediyor.

İlk farkedildiğinde yaygın olarak paylaşılmayan biraz eski bir Far Cry 6 sızıntısı bir kez daha dikkat çekiyor. Far Cry 6’nın, 2020’nin sonlarında veya 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi planlandığı söyleniyor, bu da Ubisoft’un mali raporlarının büyük ölçüde ima ettiği bir şey. Daha yeni sızıntı, oyunun ayarları dahil olmak üzere daha spesifik Far Cry 6 bilgileri ve co-op çok oyunculu destek gibi temel özellikler ile ilgilidir.

Sızıntı ResetEra kullanıcısı Okabe, rutin sızıntı, teaser ve zaman zaman trolleme şeklinde geliyor. Gönderi başlangıçta 9 Haziran’da yapıldı ve şaşırtıcı bir şekilde çok fazla ilgi görmedi. Bazen Okabe’nin gönderileri uygun bir sızıntı veya şaka olarak değerlendirilebilirdi, bu yüzden sadece spekülasyonolarak görülebilirdi. Bununla birlikte, bunların değerinde, ResetEra’da içeriden erişime sahip oldukları doğrulandı.

Okabe’nin gönderisi, Far Cry 6 ile ilgili ayrıntılar listesine girmeden önce, “Geçen Ocak ayından bu yana 10. kez söyleyeceğim” diyerek başlıyor. ve sonra “Tropical-Ish Islands”, “Hayvanat bahçesine yardım”, “Jetpack’leri kullanma,” “Narcos” ve “co-op” u listeleyen. Okabe, Far Cry 6 hakkında daha fazla bilgi yayınlamadı.

Okabe’nin ortaya koyduğu bazı detaylar diğerlerinden daha çabuk anlaşılabilir. Oyuncular, bir takım yasadışı uyuşturucu arsalarının dahil olduğu birkaç tropik adada işbirliği içinde gezinebilecekler. Ancak, hayvanat bahçelerine yardım etmek ve jetpack’leri kullanmak bir Far Cry oyunu için çokta mantıklı gelmiyor. Bununla birlikte, hayvanat bahçelerine yardım etmek, dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerine göndermek için hayvanları yasadışı olarak yakalamak anlamına gelebiliyor, Jetpack’lerin gerçekten olası bir ikinci anlamı yoktur.

Jetpack’leri kullanma seçeneğine sahipken, adaların etrafında at binmenin ne anlamı olabilir diye düşünülüyor, ancak Far Cry, zıt yerli ve istilacı kültürlere aşina. Belki de Far Cry 6, doğal güce dayanan yerel bir topluluğa karşı üstün teknoloji ile istilacı bir gücü canlandıracak.

Far Cry 6 hayranları, söylentilerle ilgili netice bulmak için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar. En son sızıntılar ve söylentiler 12 Temmuz’daki Ubisoft Forward etkinliğinde olduğu gibi Temmuz ayında bir duyuruya işaret ediyor. Far Cry 6, söylentiler arasında Pers Prensi oyunu, Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion ve daha fazlası hakkında sorulara cevap verecek.

Far Cry 6, 2020’nin sonları ile 2021’in başları için Ubisoft’tan bir söylenti olarak doğdu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberRol OyunuStarfield

Starfield's Shattered Space DLC Duyuruldu

AksiyonHaberRol Oyunu

Black Myth: Wukong Xbox İçin Ertelendi

HaberRol Oyunu

Enotria: The Last Song, 19 Eylül'de piyasaya sürülecek

HaberRol Oyunu

BioWare, Dragon Age'ın Devamını Yepyeni Bir İsimle Tanıttı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Desperados 3’te Kaç Görev Var Ve Bitirmek Ne Kadar Sürüyor?