KonsolNişancı Oyunu

CrossfireX Açık Betası Bu Ay Sonu Yapılacak

Smilegate’in ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunu olan CrossfireX’in 25 Haziran 2020’den itibaren açık bir beta testi olacak. Microsoft Store listesine göre yaklaşık indirme boyutu 5,88 GB.

Smilegate West’in online nişancı oyunu CrossfireX, bu ayın sonunda açık beta üzerinden satışa sunulacak. Beta testi listesi Microsoft Store’da göründü ve beta hakkında 25 Haziran 2020’de başlayacak olan birkaç ayrıntı içeriyor.

Listeye göre indirme boyutu Xbox One’da 5.88 GB. Ayrıca oyunun 4K Ultra HD’yi ve Xbox One X Enhanced’i desteklediği de belirtildi. CrossfireX ayrıca 16 oyuncuya kadar çok oyunculu oyunları da destekliyor.

Resmi açıklamaya gelince, oyuncuların birkaç oyun modu, benzersiz karakterler ve daha fazlasını deneyimleyeceklerini belirtiyor:

“CrossfireX, oyuncuların dünyanın en zorlu iki özel askeri grubu arasında yayılan küresel bir çatışmaya dalmış olduğu yoğun bir birinci şahıs nişancı deneyimi sunuyor: Global Risk, düzen ve güvenlik için savaşmak için gelişmiş teknolojileri kullanan güçlü silahlı kuvvetlerin gazilerini kullanıyor; Black List özgürlük adına baskıcı rejimleri istikrara kavuşturmak için mücadele eden gerilla taktiklerinde eğitilmiş sertleştirilmiş paralı askerler kullanıyor. Tarafınızı seçin ve sıkıca hazırlanmış oyun ve sinematik görseller içeren çeşitli klasik ve yenilikçi modlarda objektif tabanlı görevleri tamamlayın ”

CrossfireX 2020’de Xbox One’a gelecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehberSteam

Steam FPS Sayacı Nasıl Açılır?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Epic GamesKonsol

Epic Games Store Ödül Sistemini Devreye Sokuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Airborne Kingdom Ön Sipariş İçin Hazır