Aksiyon

Ghostrunner, Birinci Şahıs Platform Oyunu Sizi Bir Ninjaya Çevirecek

Ghostrunner, duvarlarda koşabilen, zamanı yavaşlatabilen, havada mermileri atlatabilecek ve kılıcını bir vuruşta düşmanları öldürebilecek sibernetik bir ninja hakkında bir oyundur.

Ghostrunner geçen ay halka açık bir demo çıkarttı, bu da oyuncuların oyunun belirli bir bölümünü oynamalarını ve görmelerini sağladı. Oyun ayrıca, bazı hızlı aksiyonu gösteren Future Games Show’da çıkış yapan yeni bir fragman ortaya koydu. Ancak Polygon, Ghostrunner’dan biraz daha fazla oynama ve oyunun biraz ilerisindeki siberpunk ninja eylemine bir göz atma şansı bulmuş, yazımızın kaynağı olarak Polygon’a teşekkür ediyoruz.

Ghostrunner, samuray benzeri bir barışı koruma görevlisi olan, Dharma Kulesi adı verilen kasvetli, distopik bir mega şehirde Ghostrunner’ı kontrol etmenizi sağlayan birinci şahıs aksiyon oyunudur. Kule, bir kentin hayatta kalabilmesi için ihtiyaç duyacağı her şeyi barındıran devasa bir yapıdır, en fakir insanlar ve altta üretim birimleri ve en zengin sakinler her şeyin üstünde yaşıyor. Ghostrunner dibinde hafızasız uyandığında, gizemli bir yapay zeka, şehri yöneten kötü Keymaster’ı çıkarmak için kuleye tırmanması gerektiğini söyler. 

Ghostrunner, zirveye tırmanmayı kolaylaştırmak için, bir parkour uzmanının duvar koşusu, mantling, kayma, inanılmaz atlamalar ve bir kanca gibi tüm standart hareketlerine sahiptir. Bu yeteneklerin her birini kullanmak, güçlü refleksler ister, Ghostrunner’ınız bir duvara atladığınız zaman otomatik olarak bir duvar koşusuna aktardığınızda, bir yerlere tutunabilir ve inerken kayma aksiyonunu yapabilirsiniz. Tüm bu hareketleri bir araya getirmek, etkileyici bir momentum hissi oluşturmanıza izin verir ve bir duvardan diğerine sıçramak, aksiyon oyunlarının geleneksel hareketinden daha uçmak gibi hissettirir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberRol Oyunu

En İyi 3 Diablo 2 Modu

BiomutantRehber

Biomutant: Mutations Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Hitman 3 Dubai Fragmanı – Oyun Hakkında Bütün Bilinenler