Red Dead Redemption 2RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 2 İşleri Sessizce Halletme Rehberi

Red Dead Redemption 2’de her zaman bir karmaşa içinde olmak istemeyebilirsiniz. Bazen gizli gizli yanaşıp rakibinizi tek hamlede indirmeniz gerekir, bazen ise yaklaşmadan indirmeniz gerekir. Red Dead Redemption 2’de çoğu durumda karşıdakini öldürmemeniz gerekir, onları nasıl teslim alabilirsiniz? Tüm bunları açıkladığımız Red Dead Redemption 2 rehberimize aşağıdan göz atın.

Sinsi saldırıda kullanabileceğiniz silahlar

Gizli saldırı sırasında, sadece kurbanları yenmekle kalmaz, aynı zamanda sessizce öldürürsün. Bunu yapmak için, kendinizi silah seçim çarkındaki herhangi bir beyaz silahla donatmanız gerekir, örneğin bir bıçak ya da pala ile gizli / sinsi saldırı yapabilirsiniz. Bazı durumlarda bu gereklidir.

Uzaktan kontrol yapın

Kahramanın her zaman emrinde olan dürbün, saklanmadan faaliyetlerin yürütülmesinde yardımcı olur. Dürbünü kullanarak etrafınıza bakın ve rakiplerinizin nerede olduğunu öğrenin.

Uzaktan indirmek için yay kullanın

Bir rakibe yaklaşmak çok riskliyse, bir yay kullanmayı düşünün. Bir yay kullandığınızda, her zaman rakibin kafasını hedefleyin, böylece düşmanınız tek bir vuruşta ölmelidir.

Red Dead Redemption 2’de teslim olmalarını sağlamak

Hiç kimseyi öldürmek istemiyorsanız, örn. Bir kovalamaca sırasında teslim olmalarını sağlayın, bir uyarı atışı yapabilirsiniz. Tabancayı hedeflerken, havaya nişan almak için d-pad üzerindeki yukarı oka basın. Daha sonra Arthur’un bir uyarı atışı yapması için ateş düğmesine basabilirsiniz.

İnsanları zorla teslim alma

Birini öldürmeden etkisiz hale getirmenin diğer yolları yumruklarla dövüş veya kement kullanmaktır. Önceki durumda, dodge ve block düğmelerine güvenmeniz gerekir. Bu hasar alma ve dövüşü kaybetme riskini azaltacaktır. Kement, örneğin at sırtında birisini kovalarken ve işleri hızlı bir şekilde halletmek istediğinizde en önemli yardımcınızdır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Civilization 6’da Bir Şehir Ele Geçirme Rehberi