Nişancı Oyunu

Hitman 3 Dubai Fragmanı – Oyun Hakkında Bütün Bilinenler

Hitman III, oyunun başlayacağı altı konumdan ilkini açıkladı ve çok fazla potansiyele sahip bir alan. İlk harita Dubai, Burj Khalifa gibi görünen bir binaya odaklanacak. Bu, 163 kat ile 2717ft yüksekliğindeki dünyanın en yüksek binasıdır.

“Burj Khalifa” terimi IO’nun duyurusunun bir parçası olarak veya fragmanda görünmediğinden, binanın gerçek bir canlandırılmasını mı yoksa esinlenerek kurgulanmış bir binayı mı alacağımız açık değil. bu fragmanda açıkça çağrıştırmayı amaçlıyor.

Aşağıdaki fragmanın bazı çekimlerinde, mimarisinin bükülme şekli ile ünlü Cayan Kulesi’ni de görebilirsiniz. Bu 1005ft’de duruyor. Fotoğrafik referanslara dayanarak, oyunun potansiyel olarak güzel manzaralar yaratmak için bina yerleşimleri ile bazı özgürlükler aldığına inanıyoruz.

Fragman, Ajan 47’nin binanın dışını ve içindeki birkaç odayı ölçeklendirdiğini gösteriyor, ancak kaç katı keşfedebileceğiniz veya zemin kattan girip giremeyeceğinizi veya dışarıdan ziyaret edip edemeyeceğiniz belli değil.

Pop kültüründe Burj Khalifa, Tom Cruise’un Mission Impossible: Ghost Protocol’nde dışını ölçeklendirdiği yapıdır.

IO Interactive, umarım devam eden sorularımızdan bazılarına cevap verecek olan daha detaylı bir “oyun” fragmanı yayınlayacaktır. Hitman, PlayStation 5’in bir parçası olarak tanıtıldı, ancak PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X’e de geliyor.

Hitman ve Hitman 2’den önceki tüm haritalar da oynanabilir. Önceki oyunlarda olduğu gibi, altı haritanın her birinin Ajan 47’yi farklı bir ülkeye götürmesini ve oyunun epizodik olmayacağını umuyoruz, bu nedenle altı haritanın da lansmanında hazır olmasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell – Yön Bulma Rehberi