Nişancı Oyunu

Hitman 3 Dubai Fragmanı – Oyun Hakkında Bütün Bilinenler

Hitman III, oyunun başlayacağı altı konumdan ilkini açıkladı ve çok fazla potansiyele sahip bir alan. İlk harita Dubai, Burj Khalifa gibi görünen bir binaya odaklanacak. Bu, 163 kat ile 2717ft yüksekliğindeki dünyanın en yüksek binasıdır.

“Burj Khalifa” terimi IO’nun duyurusunun bir parçası olarak veya fragmanda görünmediğinden, binanın gerçek bir canlandırılmasını mı yoksa esinlenerek kurgulanmış bir binayı mı alacağımız açık değil. bu fragmanda açıkça çağrıştırmayı amaçlıyor.

Aşağıdaki fragmanın bazı çekimlerinde, mimarisinin bükülme şekli ile ünlü Cayan Kulesi’ni de görebilirsiniz. Bu 1005ft’de duruyor. Fotoğrafik referanslara dayanarak, oyunun potansiyel olarak güzel manzaralar yaratmak için bina yerleşimleri ile bazı özgürlükler aldığına inanıyoruz.

Fragman, Ajan 47’nin binanın dışını ve içindeki birkaç odayı ölçeklendirdiğini gösteriyor, ancak kaç katı keşfedebileceğiniz veya zemin kattan girip giremeyeceğinizi veya dışarıdan ziyaret edip edemeyeceğiniz belli değil.

Pop kültüründe Burj Khalifa, Tom Cruise’un Mission Impossible: Ghost Protocol’nde dışını ölçeklendirdiği yapıdır.

IO Interactive, umarım devam eden sorularımızdan bazılarına cevap verecek olan daha detaylı bir “oyun” fragmanı yayınlayacaktır. Hitman, PlayStation 5’in bir parçası olarak tanıtıldı, ancak PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X’e de geliyor.

Hitman ve Hitman 2’den önceki tüm haritalar da oynanabilir. Önceki oyunlarda olduğu gibi, altı haritanın her birinin Ajan 47’yi farklı bir ülkeye götürmesini ve oyunun epizodik olmayacağını umuyoruz, bu nedenle altı haritanın da lansmanında hazır olmasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell – Yön Bulma Rehberi