Macera

Eski Witcher Geliştiricilerinden Werewolf: The Apocalypse – Heart Of The Forest Oyunu Duyuruldu

World of Darkness’da işler oldukça karmaşık ama bu karmaşanın içinde bir kurt adama daha yer var. Geçtiğimiz gün iki eski Witcher geliştiricisi Werewolf: The Apocalypse – Heart Of The Forest oyununu duyurdu. Fragman oyunun içeriğini çok aydınlatmasa da idare edeceğiz.

Fragmanda, bir kazıcı, köpek ve baykuş görülüyor.

Heart Of The Forest Wanderlust: Travel Stories tarafından geliştirilen, farklı masallardan oluşuyor. Bunu göz önünde bulundurarak, hikaye odaklı bir oyun beklemek mantıklı olacaktır.Ayrıca The Witcher projesi lideri Jacek Brzeziński ve baş hikaye tasarımcısı Artur Ganszyniec ile birlikte, ekibin canavar hikayeleri yazma konusunda kesinlikle biraz uzmanlığı var.

“Werewolf: The Apocalypse – Heart Of The Forest, İklim Değişikliği zamanlarında öfke ve aktivizm hakkında kişisel, çağdaş bir hikaye anlatmak için kurtadam mitini kullanan vahşi bir direniş oyunudur.”

Oyunla ilgili yakın zaman içinde daha fazla bilgi almayı umuyoruz. Yine de fragmana bir göz atarak sevip sevmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood Çıkış Tarihi

Strateji

Gwent Kart Destesi Strateji Oyunu Steam'de Yayınlanacak

Cyberpunk 2077Rol Oyunu

Yeni Witcher Oyunu, Cyberpunk 2077 Yayınlandıktan Sonra Derhal Geliştirilecek

Strateji

Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia: Definitive Edition’ın Fragmanı Sizi Lost Heaven’a Götürüyor