RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Arayüz Rehberi

Minecraft Dungeons için oluşturduğumuz bu rehberde arayüzle ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Bu rehberi tamamen okuduktan sonra oyun ekranında gördüğünüz şeylerin ne işe yaradığını tamamen kavramış olacaksınız.

1 – Minecraft Dungeons Kullanıcı adı

Sağ üst köşede kullanıcı adınızı ve avatarınızı bulacaksınız. Oynadığınız karakteri tanımlamanızı kolaylaştıracak sadece kozmetik bir özellik.

2 – Minecraft Dungeons Arkadaşlar

Arkadaşlarınızla oynuyorsanız, ekranın sağ üst köşesinde onları ve simgelerini görebilirsiniz. Bu kısımda onları davet etmek için bir bölüm bulacaksınız.

3 – Envanter

Envanteri açmak için ‘I’ tuşuna tıklayın. Orada öğeleri satabilir, geliştirebilir ve istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

4, 5, 6 – Eserler – Minecraft Dungeons

Bunlar, oyun sırasında satın alacağınız özel öğelerdir. Sağlık rejenerasyonu gibi ek becerileri kullanmanıza izin verir. Kahramanınızı sürekli bu şekilde güçlendirebilir ve geliştirebilirsiniz.

7 – Ruhlar

Ruhlar, rakiplerinizi öldürerek elde edilen mühimmat türüdür. Özel silahlar için mühimmat ikmali yapıyorlar.

8 – Sağlık göstergesi

Sağlık noktaları arayüzde bulunan bariz bir göstergedir. Büyük bir kalp, istatistiklerinizi sürekli kontrol etmenizi sağlar.

9 – İksirler

Sağlık durumu işaretçisinin hemen yanında bir sağlık iksiri var. Bir bekleme süresi var. Tek yapmanız gereken birkaç saniye beklemek ve kahramanınızı tekrar iyileştirmek.

10 – Minecraft Dungeons Harita

Harita, seyahatiniz sırasında sıkça kullanılması gereken çok önemli bir özelliktir. Gizli pasajlar ve sırların gizlenebileceği yerler bulmanıza yardımcı olacaktır. Ek olarak, nereye gideceğinizi ve belirli bir yerde kaç sandığın veya sırrın beklediğini öğreneceksiniz.

11 – Kaçınma

Bu işaretleyici bir roll gerçekleştirme olasılığını gösterir. Bu atlama ve kaçma becerisidir.

12 – Oklar

Bu simge sahip olduğunuz ok sayısını gösterir. Unutmayın, mühimmat çok önemlidir. Oklarınız biterse, rakiplerinize uzaktan saldıramazsınız.

Oklar genellikle rakipler tarafından düşürülür veya bunları sandıklarda bulabilirsiniz. Önceden tanımlanmış bir sınırınız yok, bu yüzden yolunuzda karşılaşabileceğiniz tüm okları toplayın.

13 – Deneyim seviyesi

Haritanın, yuvarlanmanın ve okların hemen altında, deneyim puanlarınızı gösteren dar bir çubuk var. Her seviye yukarı sonra öğelerinizi yükseltebilir ve karakterinizi iyileştirebilirsiniz.

14 – Zümrüt ve kristaller

Son işaretleyici, toplanan zümrütlerin (kristaller olarak da bilinir) miktarını göstermek için kullanılır. Bu, Minecraft Dungeons’da bulunan para birimidir. Zırh, silah ve eserler satın almak için kullanabilirsiniz.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fortnite Catty Corner Kasası Nerede?