RehberRol Oyunu

The Last of Us 2 – Double Barrel Shotgun’ı Nerede Bulursunuz?

The Last Of Us Part 2 oynarken, bu yoğun deneyim boyunca size yardımcı olacak bazı güçlü silahlar arıyor olabilirsiniz. Oyundaki daha güçlü silahlardan biri çift namlulu av tüfeğidir ve The Last Of Us Part 2’nin ana macerasında bu silahın kilidini açarken, bu zor düşmanları ele almak için mümkün olduğunca erken isteyebilirsiniz. İşte The Last of Us Part 2 çift namlulu av tüfeği konumu hakkında bazı bilgiler.

The Last Of Us Part 2’de Double Barrel Shotgun Nerede Bulunur?

Çift namlulu av tüfeği The Last Of Us Part 2’de bulmak çok zor değil, ama nereye gideceğinizi bilmek zorundasınız. Seattle Birinci Gün, Bölüm 28: Düşman Bölgesi’nde, av tüfeğini Chinatown’daki bir dükkanın tezgahının arkasında bulacaksınız. Bunu elde etmek için yolunuzu bulmanız gerekecek, ancak vardığınızda alabilirsiniz.

Chinatown’da birbirine bağlı bir dizi vitrin bulacaksınız, Red Dragon Bar olan son binaya girmeniz gerekiyor. Üst kata çıkın. Oradan diğer mağazalara balkondan atlayabilirsiniz.

Oradan solunuzda yerde bir delik bulacaksınız. Buna girerseniz, sizi bekleyen enfekte bir düşman bulacaksınız. Bir kez baktıktan sonra, dükkanın tezgahının arkasında ve harekete hazır çift namlulu av tüfeği konumunu bulacaksınız.

Bu av tüfeğini aldıktan sonra, yangın çıkarıcı cephane kullanarak benzersiz özelliğinden yararlanabilirsiniz. Biraz sonra ormanda bulunabilecek eğitim kılavuzunu kullanarak bu kovanları (mermi çekirdeği gibi düşünün) yapmalısınız. Bu yangın çıkarıcı mermiler, enfekte olmuş düşmanlara karşı güçlüdür, onları yakar ve sürekli olarak sağlıklarının azalmasını sağlar- bu, onları hemen öldürmeseniz bile saldırmayı durduracağı ve zaman kazanacağınız anlamına gelir.

The Last of Us Part 2’de çift namlulu av tüfeğiniz için yangın çıkarıcı cephane yapmak için bir alkol ve bir patlayıcı harcamanız gerekecektir. Her seferinde sadece bir tane yapabilirsiniz, böylece bir seferde üç zanaat yapmak için yükseltme yapmanız gerekecek, ancak yükseltme buna değer.

The Last Of Us Part 2 ile geçirdiğiniz süre boyunca elinizde tutmanız gereken başka silahlar da var, bu yüzden ölümcül bir silah cephanesini toplamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıca, gizli şarjör konumlarından bazılarına dikkat edin!

The Last of Us 2 Rehberleri
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Destroy All Humans Demo İndir