RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Dünya Rehberi Haritalar ve Zindanlar

Bu rehberde Minecraft Dungeons’ın dünyasını göreceksiniz. Zindan tabanlı olan Minecraft Dungeons’da oyun, harita ve genel olarak dünya işleyişi nasıl onu göreceksiniz.

Oyundaki dünya daha küçük bölümlere ayrıldı (zindanlar). Oyunun başlangıcında bunlardan sadece birine erişebilirsiniz. Ancak, belirli hedeflere ulaşarak sonraki seviyelerin kilidini açacaksınız. Geliştiriciler haritayı mümkün olduğunca çeşitli hale getirmek için ellerinden geleni yaptılar – macera sırasında ormanları, çölleri ve dağ zirvelerini ziyaret edeceksiniz. Bu yerlerin her birinin kendine has rakipleri var.

Kampınız ana üs olarak işlev görüyor. Orada savaş yapabilir veya ekipman alıp satabilirsiniz. Başlangıçta köy küçük. Ancak oyun ilerledikçe oyunu geliştireceksiniz. Çünkü çeşitli görevler sırasında köylülerini serbest bırakıyorsunuz.

Kamptaki dünya haritasını kullanarak konumlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Bir göreve işaret ettiğinizde, verilen bir görevle ilgili temel bilgileri içeren bir panel göreceksiniz. Mevcut seviyeniz ve önerilen seviyeniz hakkında çeşitli tavsiyeleri ondan öğreneceksiniz. Ayrıca, bu sırada bulabileceğiniz öğelerin sayısı ve mevcut zorluk seviyesi hakkında bilgi bulacaksınız.

Görevlerle ilgili yerlerin alanı sınırlıdır. Seviyeler boyut olarak değişir. Geniş açık alanları veya klostrofobik zindanları keşfedebilirsiniz. Etraflarında sorunsuz bir şekilde hareket etmek için geliştiriciler bir mini harita uyguladılar – mevcut konumunuz üzerinde işaretlenecek. Seviyenin ayrıntılı bir şekilde araştırılması, yeni ekipman almanızı sağlayacaktır.

Oyundaki her görev tekrar oynanabilir. Onları tekrar geçerek, daha iyi ekipman elde edebileceksiniz. Bununla birlikte, belirli bir görevin her bir oynatma zorluğu seviyesini artırır.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da Yerleşim Ne Zaman Kurulur ve Genişletilir?