Korku

Resident Evil 8, PSVR’yi Destekleyecek (Söylenti)

Resident Evil 8 ile ilgili çok sayıda sızıntı arasında, bu sonuncusu oyunun PlayStation VR’yi destekleyeceğini iddia ediyor.

PlayStation 5 için açıklanan tüm yeni oyunlardan birisi Resident Evil 8 (ayrıca Resident Evil Village olarak bilinir) hayranların özellikle heyecan duyduğu bir oyun. Büyük beğeni toplayan son oyunun yayınlanmasından bu yana, Resident Evil hayranları sabırla Resident Evil 8‘in yayınlanmasını bekledi. Oyunla ilgili hala bilinmeyen çok şey olsa da, güvenilir bir kaynak, oyunun PlayStation VR’a sahip olacağını bildirdi.

Resident Evil 7’nin piyasaya sürülmesi, oyun topluluğunda inanılmaz derecede güçlü bir iz bıraktı. Resident Evil için ne kadar sevgi olduğunu ve old school, hayatta kalma korku formatı için hala ne kadar potansiyel olduğunu gösterdi.

Resident Evil 8’in tanıtım fragmanı 10 Haziran’da yayınlandığından beri, oyunun ayarı, mekaniği ve anlatı yönü açısından büyük bir spekülasyon yapıldı. Oyunun daha ince ayrıntıları hakkında hala bilinmeyen çok şey olsa da, çok sayıda sızıntı ve söylenti çevrimiçi yayıldı. Böyle bir sızıntıcı şimdi oyunun PlayStation VR desteğine sahip olacağını doğruladı.

Twitter’daki Dusk Golem, kare hızı tutarlılığıyla ilgili bir soruyu cevapladıktan sonra PlayStation VR desteğinin varlığını doğruladı. Dusk Golem daha önce oyunun PS VR desteğine sahip olmayacağını belirtmesine rağmen, şimdi oyunun PlayStation VR ile uyumlu olacağı görülüyor. Resident Evil 7 VR’nin piyasaya sürülmesi sırasında ne kadar popüler olduğunu hatırlayalım.

Dusk Golem sızıntılarının geçerliliği konusunda herhangi bir endişe olması durumunda, kullanıcı tanıtım fragmanından çok önce oyunun özelliklerinin çoğunu başarılı bir şekilde tahmin etmiştir. Bu, Chris Redfield’ın yeniden tasarımını, oynanabilir bir karakter olarak dönen Ethan Winters’ı ve oyun içi ayarı içerir. Kullanıcı, oyunun tanıtım fragmanından günler önce Resident Evil Village olarak nasıl adlandırılacağını doğru bir şekilde belirtti. Böylece, bilgilerin doğru olduğunu varsaymak güvenlidir.

Oyun hala geliştirilme aşamasındadır ve oyunla ilgili birçok konu değişebilir. Capcom veya geliştirme ekibi üyeleri yeni bilgileri resmi olarak duyurmadıkça, dışarıdaki herhangi bir bilgi karşılaştırma yoluyla ciddiye alınmamalıdır. Yine de, umarım geliştiriciler bu oyunu serideki en korkunç oyunu yapma vaatlerini yerine getirir.

Resident Evil 8, 2021’de yayınlanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Korku

Silent Hill 2 Remake Geliştiricisi Heyecanlı ve Kendinden Emin

Korku

Silent Hill 2 Remake İlk Görüntülü Fragmanı Yayınlandı, Çıkış Tarihi Belli Mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Bütün Journal Entry Konumları