Minecraft DungeonsRol Oyunu

Minecraft Dungeons’un İlk DLC’si Jungle Awakens Olacak

Geliştirici #Mojang ‘ın bir güncellemesine göre #MinecraftDungeons ‘un ilk DLC’si #JungleAwakens ‘in Temmuz ayında yayınlanması bekleniyor. Mojang’dan Cristina Anderca resmi web sitesindeki bir güncellemede, “Muhtemelen şu anda Minecraft Dungeons için yeni içerik üzerinde çalıştığımızı zaten biliyorsunuzdur. Ancak bilmediğiniz şey, planlanan iki DLC’den ilki olan Jungle Awakens’in Temmuz ayında geleceğidir!” şeklinde açıklama yaptı.

“Bu macerada, üç yeni görevde gizemli bir güçle savaşmak için uzak ve tehlikeli bir ormana gireceksin. Üzümler arasında gizlenen tehditleri yenmek için emrinde yeni silahlar, zırhlar ve eserler olacak.”

Ne yazık ki, ikinci DLC olması beklenen Creeping Winter’da sağlam bir destek bulunamadığı için birşey söylemek zor, ancak Mojang bunun “bu yılın ilerleyen zamanlarında” detaylandırılacağını söyledi.

Minecraft Dungeons, bir çok kesimden olumlu geri bildirim alıyor. Lakin çoğu bir aksiyon rpg için minimum düzeyde yeterli diyor. Yine de oynanabilir bir oyun.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Sürpriz Turlar Nasıl Çalışır?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield'da Donma Etkisi Nasıl Önlenir?

RehberRol OyunuStarfield

Starfield konsol komutları ve nasıl kullanılacağıyla ilgili detaylı rehber!

Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Dungeons’ta Ok(Arrow) Paylaşılabilir Mi?