Battle Royale

COD Mobile’ın Sıradaki Güncellemesi Yeni Battle Royale Haritası ve Daha Fazlasını Sunacak

#Activision ‘dan bir topluluk güncellemesine göre, #CallofDutyMobile bir sonraki güncellemede #battleroyale haritasını genişletecek ve sadece savaş için yeni alanlar değil, aynı zamanda yeni araçlar gibi şeyler de getirecek. Bu güncellemenin şu anda 4 Haziran’da, Sıralamalı Mod sezonunun başlayacağı zamana kadar yayınlanması planlanıyor.

Yaklaşan güncelleme, 29 Mayıs’ta Activision ekibi tarafından resmi Call of Duty Mobile alt dizisinde açıklandı. Sıralamalı Mod yenilemesi ve yeni battle royale haritasının Haziran başında oyunda uygulanması bekleniyor. Reddit yayını özellikle hayranların önceki etkinlik tarihlerine göre “muhtemelen 4 Haziran civarında bu değişikliği göreceklerini” belirtiyor.

call of duty mobile wallpaper

Mayıs ayı bugüne kadar Ride Off Into the Sunset etkinliği ve şu anda aktif olan Gun Game Team Fight gibi diğer sezon etkinliklerine ev sahipliği yaptı. Hızlı Ateş Modu artık Call of Duty Mobile’da Multiplayer’da da mevcut ve 4 Haziran’a kadar sürecek ve ekip topluluktan gelen geri bildirimlere dayanarak geri dönme olasılığını vaat ediyor.

Call of Duty Mobile’ın yakında Warzone’dan gulagı oyuna ekleyeceğini bildirdi, bu nedenle yeni battle royale haritalarının lansmanında bu özelliğe dahil edilmiş olabilir – bu henüz Activision tarafından onaylanmadı. Yeni sezon Call of Duty Mobile Twitter hesabına göre resmi olarak önümüzdeki hafta başlıyor ve yukarıda belirtilen bu yerlerin bir kısmı zaten bir teaser videoda şu şekilde doğrulandı:

  • Black Market
  • Downtown
  • Frigid Wetland
  • Harbor
  • Heat
  • Sanitarium
  • Ski Town

Call of Duty Mobile ekibi, orijinal Reddit duyurusunda önümüzdeki birkaç gün içinde sosyal medyada daha fazla detayın yayınlanacağını belirtti. Bu açıdan takipte kal.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Fallout 76 – Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?