Aksiyon

Star Wars Squadrons Microsoft Store’da Sızdırıldı

Star Wars Squadrons Microsoft Store sayesinde internetin her yerine sızmış olabilir, ancak şimdi EA Star Wars Squadrons’u resmi hale getirmeye hazır. Ortaya çıkan yeni bir tweet’e göre, Star Wars Squadrons 15 Haziran Pazartesi günü bir YouTube canlı yayınında tanıtılacak. Bir fragman yayınlanacağı açıklandı. Görmek isteyenler, İngiltere / 08:00 PT’de saat 16’dan itibaren yayın başlıyor.

Microsoft Store, X-Wings ve TIE-Fighters’ın yer aldığı yeni bir oyun olan Star Wars Squadrons adını ve sanat eserini sızdırdı. Sanat eseri bu öğleden sonra mağazada görüldü ve hızla Resetera’ya çıktı.

Star Wars Squadrons’un EA Motive’deki geliştirmede bu yıl piyasaya sürülmeleri nedeniyle Maverick adlı Star Wars oyun kodu olduğuna inanılıyor.

Eski Ubisoft yöneticisi Jade Raymond tarafından kurulan Motive, 2015 yılında açıldı ve bugüne kadar Battlefront 2 ve Anthem’de destek sağlıyor. Star Wars Squadrons, Motive’in ilk tam oyun lansmanı olacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

AksiyonHack & SlashRol Oyunu

Path of Exile Mobile Ücretsiz Hack & Slash

Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Stasis Aspects Nasıl Elde Edilir?

AksiyonRehber

Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Capcom Resident Evil Village İle Korkutacak