Rol Oyunu

Wasteland 3’ün Yeni Fragmanı Tarafları Ön Plana Çıkarıyor

InXile Entertainment’ın Wasteland serisindeki üçüncü oyun yeni bir fragman aldı ve tamamen kendinizi dahil edebileceğiniz gruplarla ilgili.

InXile Entertainment’ın Wasteland serisi tamamen seçim ve sonuç ile ilgilidir ve bu oyun ve anlatım öğeleri kategorisinde taraf seçenekleri bulunur. Daha önce geliştirici tarafından belirtildiği gibi, ne yaptığınız ve söyledikleriniz başkalarının oyun içinde sizin hakkınızda ne düşündüğünü etkiler, böylece belirli bir grupla arkadaşça kalmak istiyorsanız, başka biriyle ilişkinizi bozabilirsiniz.

En son fragman bu grupları ortaya çıkardı ve özel milisler The Patriarch’s Marshals, komünistlerden nefret eden siyasi kült The Gippers ve kıyamet sonrası yüksek toplum The Hundred Families gibi tanıyacak çok şey var. Bunların yanı sıra, Mülteciler, Payasos, The Scar Collectors, Godfishers ve Dorsey’lerden de bahsedildi – hepsi elbette çok farklı. Hangisiyle iyi geçineceksiniz? Aşağıdaki yeni fragmana buradan ya da yazının başından göz atabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Cyberpunk 2077 Hakkında Açıklanan Bütün Detaylar Listesi

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Demon’s Souls'ta En İyi 5 Silah

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

AksiyonRehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Legends'da Honor Kazanma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Modern Warfare Crossplay Nasıl Oynanır?