Rol Oyunu

Wasteland 3’ün Yeni Fragmanı Tarafları Ön Plana Çıkarıyor

InXile Entertainment’ın Wasteland serisindeki üçüncü oyun yeni bir fragman aldı ve tamamen kendinizi dahil edebileceğiniz gruplarla ilgili.

InXile Entertainment’ın Wasteland serisi tamamen seçim ve sonuç ile ilgilidir ve bu oyun ve anlatım öğeleri kategorisinde taraf seçenekleri bulunur. Daha önce geliştirici tarafından belirtildiği gibi, ne yaptığınız ve söyledikleriniz başkalarının oyun içinde sizin hakkınızda ne düşündüğünü etkiler, böylece belirli bir grupla arkadaşça kalmak istiyorsanız, başka biriyle ilişkinizi bozabilirsiniz.

En son fragman bu grupları ortaya çıkardı ve özel milisler The Patriarch’s Marshals, komünistlerden nefret eden siyasi kült The Gippers ve kıyamet sonrası yüksek toplum The Hundred Families gibi tanıyacak çok şey var. Bunların yanı sıra, Mülteciler, Payasos, The Scar Collectors, Godfishers ve Dorsey’lerden de bahsedildi – hepsi elbette çok farklı. Hangisiyle iyi geçineceksiniz? Aşağıdaki yeni fragmana buradan ya da yazının başından göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Modern Warfare Crossplay Nasıl Oynanır?