Uzay Temalı Oyunlar

Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı

Paradox Interactive’den Stellaris, daha sonra PS4 ve Xbox One’a gelmeden önce PC platformlarında çıkış yapan 4X büyük bir strateji video oyunudur. Stellaris: Galaxy Command (Free) ücretsiz olarak dünya çapında iOS ve Android’de kullanıma sunuldu. Oyun başlangıçta Ekim ayında başlatıldı, ancak oyunun çalınan sanat eserleri kullandığı keşfedildi. Bundan sonra, bu yıl Şubat ayında kısmi bir lansman yapıldı. Bunun için fragmanı aşağıdadır.

Stellaris: Galaxy Command, Stellaris’e dayanır ve orijinal oyunun özelliklerinin ve mekaniklerinin çoğunu içerir. Stellaris gemileri 3D grafiklere sahip bir açık dünya strateji MMO’dur. Stellaris: Galaxy Command oynamak ücretsizdir. Göz atmak isterseniz, burada iOS için App Store’dan Stellaris: Galaxy Command’ı ve Android için Google Play‘i kullanarak indirebilirsiniz. Resmi web sitesine buradan göz atın. Paradox Interactive, oyunun ilerleme aktarımı olan birden fazla cihazı desteklediğini, ancak her ikisinde aynı anda oynamanın sorunlara neden olacağını doğruladı. Oyun hakkında ne düşünüyorsun, bizimle paylaşın.

‎Stellaris: Galaxy Command
‎Stellaris: Galaxy Command
Geliştirici: Paradox Interactive
Fiyat: Ücretsiz+
Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2 : Bannerlord – Hangi Kültür Daha İyi