Uzay Temalı Oyunlar

Stellaris: Galaxy Command Android ve iOS İçin Çıktı

Paradox Interactive’den Stellaris, daha sonra PS4 ve Xbox One’a gelmeden önce PC platformlarında çıkış yapan 4X büyük bir strateji video oyunudur. Stellaris: Galaxy Command (Free) ücretsiz olarak dünya çapında iOS ve Android’de kullanıma sunuldu. Oyun başlangıçta Ekim ayında başlatıldı, ancak oyunun çalınan sanat eserleri kullandığı keşfedildi. Bundan sonra, bu yıl Şubat ayında kısmi bir lansman yapıldı. Bunun için fragmanı aşağıdadır.

Stellaris: Galaxy Command, Stellaris’e dayanır ve orijinal oyunun özelliklerinin ve mekaniklerinin çoğunu içerir. Stellaris gemileri 3D grafiklere sahip bir açık dünya strateji MMO’dur. Stellaris: Galaxy Command oynamak ücretsizdir. Göz atmak isterseniz, burada iOS için App Store’dan Stellaris: Galaxy Command’ı ve Android için Google Play‘i kullanarak indirebilirsiniz. Resmi web sitesine buradan göz atın. Paradox Interactive, oyunun ilerleme aktarımı olan birden fazla cihazı desteklediğini, ancak her ikisinde aynı anda oynamanın sorunlara neden olacağını doğruladı. Oyun hakkında ne düşünüyorsun, bizimle paylaşın.

‎Stellaris: Galaxy Command
‎Stellaris: Galaxy Command
Geliştirici: Paradox Interactive
Fiyat: Ücretsiz+
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2 : Bannerlord – Hangi Kültür Daha İyi