RehberRol Oyunu

The Last of Us 2 – Precursor Orb Nerede Bulunur?

The Last of Us 2 Relic of the Sages almak isteyen oyuncu için, oyunda gizli Precursor Orb’u nerede bulacağınızı gösteren rehberimizi sonuna kadar okumasını tavsiye ediyoruz.

PS3’teki ilk Uncharted oyunundan bu yana, Naughty Dog, oyunlarına Jak ve Daxter’ın Precursor Orbları dahil etmeyi bir gelenek haline getirdi. The Last of Us 2 bir istisna değildir ve her zamanki gibi, küreyi bulmayı başaran oyuncular, çabaları için bir kupayı alacaklardır. The Last of Us 2’de Precursor Orb Bulmak sadece nereye bakılacağını bilmekle ilgilidir ve bu kılavuz oyunculara tam olarak nereye gitmeleri gerektiğini gösterecektir.

Ancak okumaya başlamadan önce, bu kılavuzun oyuncuların ziyaret edebileceği oynanabilir karakterler ve konumlar açısından The Last of Us 2 için bazı hafif spoilerlere sahip olacağını unutmamalıyız. Büyük bir komplo gelişimi ortaya çıkmadı, ancak yine de, oyunu tamamen kör oynamak isteyen herkes, Last of Us 2’nin hikayesini bitirene kadar Prekürsör Orb avına gitmeyi erteleyebilirler.

The Last of Us 2’nin Precursor Orb’unu bulmak ve Bilgeler Kalıntısı (Relic of the Sages) ödülünü almak için, oyuncuların önce Abby’nin oyundaki Abby bölümlerinden biri olan Seattle – Gün 1: Düşman Bölge’ye ulaşması gerekiyor. Bu bölümde Abby’nin her iki taraftaki işletmelerle bir ara sokaktan geçtiği bir nokta var, bunlara imzalarında bazı Çince yazılar olan Jasmine Bakery de dahil. Bu sokağın sonunda, kapısının üzerinde üzerinde bir dalga resmi olan kırmızı işaretli bir Çin restoranı var.

Bu binaya girin ve tezgahın ötesindeki kapıdan geçin. Merdivenlerden çıkın ve bazı mobilyalarla engellenmiş bir kapı bulmak için salonun sonuna gidin. Yüzüstü yatın ve yolu tıkayan masanın altına sürünün. Bu odadaki tüm Clicker’ları ve diğer düşmanları öldürün ve sonra diğer binaya olan boşluktan atlayın. Oyuncular doğru yerde olduklarını bilecekler çünkü Abby “Two down, millions more to go.” diyecektir.

Hikayeyi ilerletmek için oyuncuların sağa ve merdivenlerden yukarı çıkması gerekiyor. Ancak, sola gitmek yağmalamak için birkaç oda bulacaksınız. İkinci odada Jak ve Daxter Precursor Orb’u sadece düz bir masada duruyor ve sizi bekliyor.

Ayrıca Bakınız:   Yerle Bir Eden Golem Destesi (Rehber)

The Last of Us 2 artık sadece PlayStation 4 için.

The Last of Us 2 Rehberleri
Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Lifepath Seçimi

MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

AksiyonRehber

Mirdan Hammer Nasıl Bulunur? Demon's Souls

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us 2 – Double Barrel Shotgun’ı Nerede Bulursunuz?