RehberRol Oyunu

The Last of Us 2’de Kaç Bölüm Var ve Oyunu Bitirmek Ne Kadar Sürüyor?

The Last of Us 2 oyun uzunluğunu merak mı ediyorsunuz? Her şey ne tür bir oyun stili amaçladığınıza bağlıdır.

Muhtemelen merak ediyorsunuz … The Last of Us Part 2’nin süresi ne kadardır? Duyulan soğuk terimlerle, kaç bölüm kaç saat saat sürüyor. Orjinal oyunla arasındaki fark ne ve The Last of Us Part 2 oyununun uzunluğu baştan sona nedir?

Cevap, düşündüğünüz kadar kolay değil, ancak, enfektelerle uğraşırken geçirdiğiniz zaman The Last of Us 2’nin Amerika’sı, seçtiğiniz zorluk ayarına, keşfetmeye istekli olduğunuz miktara bağlı olarak keskin şekilde değişebilir. Açık uçlu seviyeleri ve savaşa nasıl yaklaştığınız konusuna bağlı olarak oyunun süresi değişebilir.

The Last of Us 2 ne kadar sürüyor?

Yaklaşık olarak The Last of Us 2’nin süresi 11 ayrı bölümden oluşan yaklaşık 20 ila 30 saattir.

Size kaba bir kıyaslama yapmak için, Orta zorlukta oynadığınız zaman, The Last of Us Part 2’nin koleksiyonlarının yaklaşık% 80’ini bulduğunuzu varsayarsak ve enfekte olmuşları mümkün olduğunca gizlenerek görmezden geldiğinizi düşünürsek oyunu en az 20 saatte bitirmeniz muhtemeldir. Buna karşılık, hiçbir şeyi kaçırmadığından emin olmak için geri izleme de dahil olmak üzere, Naughty Dog’un seviyelerinin her kuytu ve köşesini keşfetmek isterseniz oyunu 32 saatten fazla bir sürede bitirmeniz muhtemel.

Oyun ayrıca bir The Last of Us 2 Yeni Game Plus modu, Permadeath ve Topraklı Modu dahil özelleştirilebilir zorluk ayarları ve The Last of Us 2 Hile Kodları gibi bonus özellikleriyle tekrar oynanacak. Ayrıca, daha önce hiç görülmemiş konsept sanatı ve kampanyada karşılaşacağınız bazı müttefikler ve düşmanlar hakkında daha fazla bilgi veren son derece ayrıntılı model görüntüleyici içeren oyunun Ekstralar bölümünde keyfini çıkarabileceğiniz ek içerikler de var.

Tüm bunlar, mükemmel kampanyasına özellikle düşkünseniz, The Last Of Us Part 2’de oyun zamanınızı 50 saatin üzerine çıkarabilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehber

PS5 Download Hızını Arttırma - Playstation Rehber

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

RehberRol Oyunu

Cyberpunk 2077 Lifepath Seçimi

MMORPGRehber

World of Warcraft Shadowlands'da Ne Zaman ve Nasıl Uçabilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last of Us Süpermarket Bölümü Safe Code