RehberStrateji

Total War: Warhammer 2 – Yeni Başlayanlar İçin En İyi Grup Hangisi

#TotalWar : #Warhammer2 ‘yi nasıl oynayacağını öğrenmeye çalışan yeni hayranlar, yeni başlayanlar için en iyi grup hakkında ayrıntıları bu rehberimizde bulabilirler.

Creative Assembly’in beğenilen sıra tabanlı strateji oyunu Total War: Warhammer 2’nin büyük bir karmaşıklığı var ve aslında yeni oyuncuların oyuna ısınması zor olabilir. Bununla birlikte, yeni başlayanların deneyimi biraz basitleştirmenin bazı yolları var ve bu yollardan biri yeni oyuncu dostu bir grup seçmektir. Bu rehberin amacı böyle bir fraksiyonu detaylandırmaktır ve bu da yeni hayranlara Total War: Warhammer 2’ye ilk baskınlarında yardımcı olacaktır.

Başlamak için, Total War’da yeni başlayanlar için uygun olan çeşitli gruplar var: Dark Elfler, Cüceler ve Lizardmenler iyi seçimler olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte, yeni oyuncular için mutlak en iyi fraksiyonun kontrolünü ele almak isteyen hayranların Tyrion liderliğindeki Yüksek Elflerden daha fazla bakmasına gerek yok.

Yüksek Elflerin Total War: Warhammer 2’de en iyi başlangıç ​​fraksiyonu olmasının birkaç nedeni var, bunlardan biri Tyrion’un kendisi. Gerçekten de, bu lider son derece güçlü bir yakın dövüşçü savaşçıdır ve savaş alanında ideal oyunda harikalar yaratamak için sizden çok fazla şey istemez. Bu, yeni oyuncuların savaşta başarılı olma olasılığını arttırır ve onlara derin sonlara atmadan önce mekanikle tanışma fırsatı verir.

High Elflerin Total War: Warhammer 2’deki çok yönlü listesi de bu fikri destekliyor ve en başından beri iyi birimlere sahipler, bunların bazıları oyunun sonlarında bile servis edilebilir. Bu, Yüksek Elflerin başlangıç ​​pozisyonunun nispeten güvenli olduğu gerçeğiyle birleştiğinde, yeni oyuncuların bu savaş oyununun ilk aşamalarında temellerini bulmak için biraz nefes alabileceği anlamına gelir.

Özetle, Total War: Warhammer 2’de basit ve güçlü bir grup için oyun yeni başlayanlar kesinlikle Tyrion’un Yüksek Elflerine dikkat etmelidir. Ancak, bu oyun tarzınıza uygun değilse, o zaman diğer grupların bazılarına bakmak ile yanlış bir şey yoktur, en iyi bahisler önce belirttiklerimiz. Genel olarak, yeni oyuncular Skaven gibi gruplardan kaçındığı sürece oyunla iyi vakit geçirebilirler.

Total War: Warhammer 2 PC’de oynanabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

AksiyonRehberStar Wars Serisi

Doma's Mysterious Keycode Star Wars Jedi Survivor'da Ne İşe Yarar?

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Yemek Pişirme Rehberi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep: Gyrocopter Nasıl Yapılır, Parçaları Nereden Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6 – Archaeologists Nasıl Kullanılır?