Rol Oyunu

Albion Online’ın Binek Sisteminde Değişiklikler Oluyor

Albion Online’ın en yeni yaması Yama 15, birkaç montaj değişikliği getirdi.

Örneğin, binekten inmek zorunda kalırsanız, kalabalık kontrolüne geçici bir dokunulmazlık almanın yanı sıra “kötü etkilerden de temizlenirsiniz”. Bu sizi geçici olarak perma sersemlemesinden korumak için kullanılabilecek bir değişikliktir.

Ek olarak, Albion Online bineklerinde görülen diğer bir önemli değişiklik; minimum binek hızı arttırılırken, hızlı koşmaya geçiş süresi biraz azalmıştır. Öte yandan, bineklerin maksimum hızı azalmış olsa da, hızlı koşma hızında hafif bir artış görülmüştür.

Ek değişiklikler şunları içerir:

Smart Cluster Queue aracılığıyla sıradan çıktıktan sonra bir bölge için yeniden kuyruğa giren oyuncular artık kuyruğun “düşürülmesini” önlemek için hareketsiz hale getiriliyor

T8 Undead Dünya Boss bölgelerinde güncellenen sandıklar (Unhallowed Cloister, Black Monastery, Deathreach Priory, Camlann)

Hellgates’deki çetelerin yarattığı çoğu AoE büyüsü artık hasar yansımasını tetiklemiyor

Yama 15 ayrıca, çetelerin kullandığı çeşitli etki alanı büyülerindeki değişiklikler de dahil olmak üzere çeşitli değişiklikler alacak. Yama, birkaç hata düzeltmesi de getiriyor. Yama 15’in tüm notlarına buradan göz atın.

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonRol Oyunu

Ghost of Tsushima Co-Op Nasıl Oynanır?

RehberSavaş Oyunları

CS: Go İstemcisi Güncelleme Sorunu - CS Go Hataları

AksiyonKonsolMacera

The Last of Us: Part II'ye Güncelleme Geliyor! İşte Detaylar...

Mobil Oyun

Call of Duty Warzone Hata Kodları - Error Code ve Anlamları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
GTA V’de Bot – Jetski Nasıl Kullanılır?