Nişancı Oyunu

Halo 3 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

Halo 3, Xbox oyuncularının galaksiyi Covenant ve Flood’dan kurtarmasından 13 yıl sonra PC’de lansman yapacak. 343 Industries bazı testlere gerçekleştirdi, ancak 14 Temmuz’da Master Chief Collection’a sahip herkes savaşa girebilecek.

Halo, o zamandan beri bir sürü oyun sürdürüp üretirken, Halo 3, Combat Evolved ile başlayan arkın sonucunu görüyor, Master Chief’i dövüşü bitirmek için tekrar savaşa gönderiyor.

Master Chief Collection zaten PC’de Steam, Microsoft Mağazası ve Xbox Game Pass’ta mevcut, ancak Halo 3 için bir hafta beklemeniz gerekecek. Oyun ayrıca Game Pass ile de oynanabileceği için düşük bir ücretle de oynamanız mümkün.

Serinin en yeni oyunu Halo Infinite’in çıkışına daha var, ancak yine de bu ay bir göz atabileceksiniz. 23 Temmuz’daki Xbox Games Showcase sırasında daha fazla Xbox Series X birinci taraf oyunuyla birlikte görünecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
OverwatchRehber

Overwatch 2 - Hesap Birleştirme (Overwatch'tan Oyunu Aktarma)

Nişancı OyunuOverwatchRehber

Overwatch 2 Oyun Modları

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mafia: Definitive Edition Pandemi Nedeniyle Ertelendi