Rol Oyunu

Assassin’s Creed Valhalla’nın 30 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdı

Assassin’s Creed Valhalla hakkında daha resmi bir şey elde etmek için 12 Temmuz’a ve Ubisoft Forward etkinliğine kadar beklememiz gerekecek olsa da, yarım saatlik sızdırılmış oyun görüntüleri sizlere bazı bilgileri veriyor. Savaşın ortasında hiçbir şey yapmadan duran NPC’lerle ve son olarak görünmeyen bazı animasyonlar yapan video bağlantı olarak verilecek ama izlemek istemiyorsanız kesinlikle tıklamayın.

Eğer spoilerdan çekinmiyorsanız ve Reddit’ten hala silinmediyse buraya bakın, kötü Angings’lerden birinin elinde bulunan bir kaleye saldırmak için Doğu Anglia halkını birleştirmeyi içeren bir görev göreceksiniz. Size uzun gemiler sağlayan iyi Vikinglerden birinin yardımıyla bunu yaparsınız. Arayüz, envanter ve savaşın çoğu Odyssey’e çok benzese de, bazı farklılıklar var. Northwic’de bir ata binmek biraz Witcher 3 vibe gibi duruyor Biraz Red Dead Redemption’ın kine benzeyen bir sinematik kamera seçeneği var, ancak sizi yoldaki diğer her sürücüyle sıkıntı yaşatıyor.

Bazı kurtlarla savaştıktan ve Viking ezicileri tarafından sisteme direnen Anglo-Saksonları bir araya getirdikten sonra bir saldırı başlar. Kale duvarlarına yaklaştıkça oklar yakılarak bir fırtınada uzun teknelerle açılır.

Savaş size biraz tanıdık gelebilir. Videoda görülen en önemli detaylardan birisi, düşmanın yerdeki silahı alabilmenizdir. Ayrıca, birkaç rakibe tek el balta fırlatma, müttefiklerini de bununla yakalama gibi özel bir yetenek var.

En sonda ise, Rued adlı bir Viking ve av kurdu ile bir boss savaşı görülüyor, bundan sonra onu yedekleyebileceğiniz veya bitirebileceğiniz ahlaki bir seçim anı vardır. Daha sonra, kaskınızın görünür olmasını istemiyorsanız belirli donanımları gizlemenize izin veren envanteri ve Skyrim veya Grim Dawn veya muhtemelen birkaç diğer oyun gibi yıldızların bir takımyıldızı olarak görünen beceri ağacını görüyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

Hack & Slash

Lost Ark Avrupa Ne Zaman Çıkıyor?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberSkyrim

Skyrim'de Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell – Çok Oyunculuda Ölürseniz Ne Olur?