AksiyonKonsol

Doom Eternal’in Switch Sürümü Çok Yakında Çıkış Tarihine Kavuşacak

Yönetici yapımcı Marty Stratton’un çıkış tarihinin “çok yakında” açıklanacağını söylediği gibi, Doom Eternal’ın Nintendo Switch sürümü hakkında haber bekleyenlerin daha fazla beklemesi gerekmeyecek.

Nintendo Everything tarafından bildirildiği gibi Stratton, Gamelab Live 2020’de Gamereactor ile konuştu ve 2016 Doom on Switch tarafından belirlenen standarda uygun hale getirileceğine ve gerçekten de tam deneyim olacağına inandıklarını açıkladı.

Stratton, “Çok yakında yayınlanma tarihi hakkında konuşacağız,” dedi. “Bunu henüz açıklamadık – bunu şimdi yapamam. Gerçekten büyük bir ilerleme kaydedildi. Platformun efendileri olmadan önce söylediğim gibi, üzerinde çalıştığımız stüdyo Panic Button. Doom Eternal’ı Doom 2016’yı piyasaya sürdüğümüz tüm platformlarda yayınladık ve Sanırım Doom 2016’nınki kadar iyi olacak bununla birlikte insanların bunu alması için çok heyecanlıyım. ”

“Switch’teki Doom 2016 biraz denemeye benziyordu. Bu tür bir oyun, mobil konsolda nasıl olacak, nasıl oynanacak? Oyun bu platform için harika oldu ve Switch üzerinden harika bir şekilde oynanabilecek. Ayrıca bu sürüm orjinaliyle de bire bir aynı.”

Doom Eternal, 20 Mart 2020’de PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve PC’de piyasaya sürüldü.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 2023'e Ertelendi

Switch

Switch 103,5 milyon adet satarak Nintendo'nun en çok satan konsolu oldu

Rol Oyunu

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Kasım 2022'de Çıkabilir

RobloxSwitch

Roblox, Nintendo Switch İçin Çıkacak Mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Fortnite’ın Sular Altındaki Gizli Yerini Keşfettiniz Mi?