Nişancı Oyunu

Call of Duty Mobile İki Modern Warfare Haritası Alacak

Call of Duty Mobile’ın Call of Duty : Modern Warfare’den iki harita daha alacağı anlaşılıyor. Shipment ve Terminal. Bu popüler haritaların her ikisi de halka açık test sunucularında bulundu ve bu da yakında tam oyuna gireceklerini gösteriyor.

Genel test sunucuları, geliştiricilerin büyük bir test grubuyla yeni fikirler deneyebilmeleri ve gerçek müşterilerden bu fikirler hakkında geri bildirim alabilmeleri için kullanılır. Call of Duty Mobile kullanıcıları bunlara düşkün olma eğilimindedir, çünkü yaklaşan özelliklere ilk kez bakmalarını sağlar.

Bu durumda, bu iki haritanın bu sunucuya dahil edilmesi, mobil oyuna bir noktada tam olarak geleceklerini doğrular niteliktedir. Ne zaman olduğu hakkında çok şey bilinmemekle birlikte, zaten geniş olan harita seçiminin daha da çeşitli hale geldiğini ve daha fazla Modern Warfare 2 haritası içerdiğini görmek güzel.

Bu haritalar, genellikle Call of Duty Mobile aksaklıklarının olduğu test sunucusunda göründüğünden ve her şeyin değişebileceğinden, teorik olarak oyunda hemen görülmeyeceğinin belirtilmesi önemlidir. Ayrıca, bu haritaların test sunucularında bulunması, piyasaya sürülmeleri için zaman çerçevesi hakkında hiçbir şey söylemez, çünkü bu sunucularda ortaya çıkan bazı şeyler test edildikten bir süre sonra yayınlanmamıştır. Yani yine haritaları çok erken beklemeyin.

Şu anda, Call of Duty Mobile geliştiricileri, tam oyun veya test sunucuları ile ilgili haritalar hakkında hiçbir açıklama yapmadılar, oyuncular haritaları kendileri fark ettiler. Konuyla ilgili bir açıklama bekleniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile: Ücretsiz Petrol Elde Etme Rehberi