COD: Modern WarfareModern WarfareWarzone

Call of Duty: Modern Warfare’in Büyük Güncellemesi Sezon 5 Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare 5. sezon yaması, canlı olarak yayınlandı ve güncelleme maalesef sabit sürücünüzde büyük bir sıkıntı yaratacak gibi görünüyor.

Büyük yama zaten PC, PS4 ve Xbox One’da yayında ve bir çok oyuncu PlayStation 4’te 36 GB’ın biraz üzerinde olduğunu doğrulayacaktır, ancak sadece indirmeyi başlatmak için yaklaşık 90 GB depolama alanına sahip olmanızı gerekiyor. Bu boyut sıkıntısı bir çok PS kullanıcısına başka oyun oynama şansı tanımıyor. 500Gb olan versiyonlar özellikle bu oyundan çok etkileniyor.

Infinity Ward üretim direktörü Paul Haile, Call of Duty: Modern Warfare sezon 5 yama boyutunun bugün Twitter’da daha büyük olacağı konusunda uyardı ve “oyunun genel boyutunun indirdikten sonra konsollarınızda gerçekten küçüleceğini” açıkladı.

“Sabit disklerinizdeki toplam MW ve WZ boyutunu küçültmek için çalışmaya öncelik veriyoruz,” diye açıklama yapan Haile, ama aynı zamanda herkesin eğlenmesi için yeni sezonlar da sunuyoruz. Bu konuda çalışmaya devam edeceğiz ve gelecekteki güncellemelerle alan azaltmalarını artırmaya devam etmeyi düşünüyoruz. ”

Call of Duty: Warzone 5. sezon çoktan yayınlandı, yamayı oyunun kendisinde yayınlanmadan önce hazır hale getirmek için bolca zamanınız olacak.

Sektördeki dedikodulara göre, Call of Duty: Warzone’un yeni sezonunda, hareket eden bir tren, Stadyum’un açılması ve Call of Duty 2020’nin potansiyel çapraz bağlantıları da dahil olmak üzere Call of Duty: Warzone haritasındaki büyük değişiklikler yer alacak. Bu değişiklikler resmi olarak henüz açıklanmadı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

RehberWarzone

Warzone 2.0 Silahları Düzenleme Geliştirme

Call of DutyCOD: Modern WarfareModern WarfareNişancı Oyunu

Call of Duty: Modern Warfare 2 Eşya Oluşturma (Craft)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Grounded’da Collector Nasıl Yapılır?