Nişancı Oyunu

Crysis Remastered Erteleniyor

Crytek, orijinal Crysis için bir yeniden geliştirmenin bu yıl başlayacağını duyurduğunda, hayranlar oyunun efsanevi grafiklerinin ne kadar gelişeceğini görmek için heyecanlandılar – ancak sızan bir görüntü, Crytek’in şu anda oyunun ittiği grafik değişikliklerinden hayal kırıklığına uğradı.

YouTube’da biraz oynanış ve 23 Temmuz çıkış tarihi gösteren bir fragman sızdırıldı ve görseller bazı hayranların ağızlarında kötü bir tat bıraktı. Bazıları oyunun grafiklerinin 2007 orijinalinden nasıl önemli ölçüde değişmediğini yorumladı; bir fan bile remaster’ın “orijinal Crysis’e benziyor, ancak en düşük ayarlarla” dedi.

Oyunun 10 yaşın üzerindeki bir oyuna çok benzediğine kendiniz karar verebilirsiniz:

Başlangıçta PC, PS3 ve Xbox 360’ta piyasaya sürülen bir bilim kurgu birinci şahıs nişancı serisi olan Crysis, grafik tasarımından ötürü övüldü ve oyun PC yapılarının gücünü test etmek isteyen insanlar için bir ölçüt olarak kaldı. (Grafiksel sadakati, 10 yıl sonra hala devam eden bir mem haline geldi.)

Crytek, oyunda biraz daha çalışmayı vaat ederek sızıntıları ve hayal kırıklığına uğramış hayranları kabul etti. Crytek Çarşamba günü yaptığı açıklamada, “Sürümün yayınlanmasına kadar geçen bu ekstra süre, Crysis Remastered’i PC’ye ve Crysis oyunlarından beklediğiniz konsol kırma standardına yükseltmemize olanak sağlayacak.” Dedi.

Oyun endüstrisinde, oyunların hayranların geri tepmesi nedeniyle gecikmesi nadir olmakla birlikte, oyunların bir kez veya hatta birkaç kez geciktirilmesi nadir değildir. Crysis Remaster’ın gecikmesi, Paramount’un titrek mavi kirpi tasarımı ile ilgili geri tepme aldıktan sonra Sonic The Hedgehog’un film uyarlaması için çıkış tarihini geri itmesiyle geçen yıl film endüstrisi tarafından yapılan benzer bir hareketi yansıtıyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Valorant'ta Sur Verme Ve Karşılaşmayı Yeniden Kurma

AksiyonMacera

Crysis Remastered Epic Games'e Özel Olarak Yayınlanacak

Nişancı Oyunu

Call of Duty: Black Ops Cold War Onaylandı

Nişancı Oyunu

Doom Eternal'ın İlk Campaign Genişleme Paketi Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Green Hell Başlangıç Rehberi