Bulmaca

Yeni Bulmaca Oyunu Railway Canyon 13 Temmuz’da Yayınlanacak

Yeni Puzzler “Railway Canyon” 13 Temmuz’da Piyasaya Sürülüyor ve Şimdi Ön Siparişe Hazır

Railway Canyon aslına bakarsanız Where is My Water benzeri bir bulmaca oyunu denilebilir. Tabi ki bu türün babası Pipe Mania gösterilecek ilk örnek ama onu çoğunuz hatırlamayacak. Bulmacayı belirli bir sürede çözmeniz isteniyor ve sonra eğer doğru yaptıysanız oyun düzgün şekilde ilerliyor yapmadıysanız borular patlıyor ya da burada tren sıkıntı çekiyor. Geliştirici Crevasse Studios, yaklaşmakta olan iOS oyunu Railway Canyon ile kendi damgasını koyuyor. Fragmanı kontrol et.

Railway Canyon rahatlatıcı ve kolay bir bulmaca olarak tasarlanmıştır ve parçalarını bir araya getirip Vahşi Batı’ya doğru yol alırken oynamak için 32 farklı seviyeye sahip olacaktır. Ayrıca hiçbir reklam, uygulama içi satın alma ve çevrimiçi bağlantı gereksinimi olmadan tamamen premium bir deneyim olacak şekilde tasarlanmıştır. Railway Canyon sadece 1,99 $ olacak ve App Store’da 13 Temmuz’da sadece birkaç hafta içinde varıştan hemen önce ön sipariş verilebilir.

‎Railway Canyon
‎Railway Canyon
Geliştirici: Tepes Ovidiu
Fiyat: ₺59,99
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
BulmacaMacera

Sherlock Holmes: Chapter One İncelemeleri Oldukça Olumlu

BulmacaRehber

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

BulmacaPC

Tetris Effect Artık Oculus Quest'ten Oynanabilir

BulmacaRehber

Angry Birds Casual Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant, Yılda 6 Kahraman Eklemeyi Hedefliyor